Alfa Romeo Logo Alfa Romeo

Tonale

min. ₺1,604,300
maks. ₺1,604,300
Otomatik Dizel
TI 1.6 130HP Diesel DCT
Hızlanma 10.9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 320 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.9 L 100 km'de
Motor Gücü 130 hp
Bagaj Hacmi 500 L
ücretsiz teklif al

video

Alfa Romeo Tonale Test Sürüşü | BMW X1 Yerine Alınır mı?
Alfa Romeo'yu Kurtaracak Araba! | Yepyeni SUV Tonale
ALFA ROMEO TONALE TEST SÜRÜŞÜ ???? (ELEKTRİKLENDİ!)
Alfa Romeo Tonale Review Exterior & Interior - Speciale 130 HP
YENİ Alfa Romeo 2023 geceleri - güzel dış cephe ve matris LED ışıklar
Alfa Romeo Tonale'den Granieri Tanıtım Fragmanı

galeri

Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tonale hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Alfa Romeo Tonale. En dolu paketinin fiyatı TI 1.6 130HP Diesel DCT – ₺1,604,300 ve en boş paketi ise TI 1.6 130HP Diesel DCT -₺1,604,300’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    TI 1.6 130HP Diesel DCT ₺1,604,300

1. Yakıt Tüketimi

Alfa Romeo Tonale 100 kilometrede ortalama 5.9 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Alfa Romeo Tonale 500 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Alfa Romeo Tonale Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Alfa Romeo Tonale modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Alfa Romeo Tonale sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Alfa Romeo Tonale modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Alfa Romeo Tonale sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Alfa Romeo Tonale Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tonale hakkında sen ne düşünüyorsun?

ALFA ROMEO TONALE

Alfa Romeo stili ve karakteristik İtalyan tasarımı ile modernlik ve işlevsellik ışığında yeniden yorumlanan bir tasarıma sahip. Alfa Romeo Tonale Sürücüyü her koşulda merkezine koyan bir tasarıma sahiptir. Premium malzeme ve dashboard, ambiyans aydınlatması ile ilk bakışta bir Alfa Romeo havasına sahiptir.

2022 Alfa Romeo Tonale sahip olduğu yeni nesil yazılım mimarisi sayesinde çok çeşitli teknolojik yenilikler vaat eder. Alfa Romeo Tonale NFT blok zinciri sertifikasyonuna sahip ilk otomobildir. Otomobil içinde ve dışında en iyi deneyimi sağlamayı amaçlayan entegre dijital hizmetlerden oluşan bir eko-sisteme sahiptir.

2023 Alfa Romeo Tonale, sürdürülebilir mobiliteye dönük bir geleceğe sarsılmaz bir adanmışlıkla ve bir Alfa Romeo sahibi olmanın verebileceği içgüdüsel deneyimden ödün vermeden, Alfa Romeo’nun elektrifikasyon dünyasına girişi olarak tarihe geçiyor.

Tonale, daha içgüdüsel bir sürüş deneyimi sunmak için insan-makine birleşimini Gelişmiş Sürücü Asistan Sistemleri (ADAS) ile bir üst seviyeye ulaştırır. İkinci seviye otonom sürüşe ulaşılması ile otomobildeki tüm yolcular güvenli ve konforlu bir yolculuğun keyfini sürer.

Advertisement Advertisement