EQA Dağ Gri Metalik EQA Denim Mavisi EQA Metalik Dağ Kristal Beyazı EQA Metalik İridyum Grisi EQA Metalik Kırmızı EQA Kozmos Siyah EQA Sunbeam Gold
Mercedes - Benz Mercedes - Benz

EQA

min. ₺2,101,500
maks. ₺2,101,500
Otomatik Elektrikli
AMG+ 350 4MATIC
Ortalama Yakıt Tüketimi 17.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 340 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

EQA AMG+ 350 4MATIC Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA EQA

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. EQA hakkında sen ne düşünüyorsun?

MERCEDES EQA

MERCEDES EQ serisinden esinlenerek üretilen 2022 MERCEDES EQA durdurulamaz ve sportif bir kompakt. Elektrikli olarak tasarlanan yeni MERCEDES EQA sportif ve modern çizgiler taşır. MERCEDES EQA tek elektrikli motorda bile etkili performans sağlar. Şehir içi kullanım için ideal olup uzun menzilli yollarda da konforludur.

MERCEDES EQA satışta olan standart paketinde deri kaplı direksiyon simidi ve panoramik cam tavan sunar. İç mekanı aydınlık ve daha geniş gösteren bu cam tavan sayesinde temiz hava içeri rahatça dolar. Araçta kullanılan yenilikçi MBUX gelişmiş fonksiyonları ve Easy- Pack elektrikli bagajı fonksiyoneldir. Otomobile eklenen geri dönüş kamerası park sorunlarını çözer. Kablosuz şarj özelliği her ne kadar opsiyonel olsa da yenilikçi fikirdir. Akıllı telefonunuzu araç içi sisteme entegre ederek eğlence ve bilgi sistemlerinin keyfini çıkarın. Akıllı bilgi ve eğlence sistemleri için ön panelde geniş ekranlı ve tamamen dijital olarak dizayn edilen iki adet 10.25 inç ekran bulunur. Burmester surround ses sistemi araç içinde eğlence seviyenizi üst düzeye çıkarır. Araç içi sistem kişiselleştirilebilir. MBUX ile aracınıza sesli komut verebilirsiniz. Sadece sesli olarak değil el hareketleri ya da dokunmatik kontrol sistemi üzerinden komut verme imkanınız vardır. Hey Mercedes komutu ile etkinleştirip aracınıza istediğinizi yaptırabilirsiniz. Akıllı sürücü sistemleri açısından oldukça tatmin edici olan EQA serisi trafik akışını kontrol ederek sizi tehlikelere karşı korur. Akıllı sürüş yardımı yolcular ve trafikteki diğer kişiler odaklı olarak hareket eder. Araçtan Çıkış Kör Nokta yardımcısı güvenliğinizi sağlar.

MERCEDES EQA jantları, ön farları, ızgaralar, arka farlar ve gövde duruşu etkileyici ve kendinden emindir. MERCEDES EQA tek motorla yaşayacağınız en iyi elektrikli sürüş deneyimlerinden birini sağlar. Lityum iyon batarya paketi ile daha uzun menzilli yollarda sürüş keyfi yaşarsınız. MERCEDES EQA fiyatı farklı donanım paketlerine ve opsiyonel özelliklere göre çeşitlilik gösterir. Kendi EQA’inizi tasarlamak için geç kalmış sayılmazsınız.

 

×