Corolla HB Hibrit Denim Mavi Corolla HB Hibrit Egzotik Kırmızı Corolla HB Hibrit Gümüş Metalik Corolla HB Hibrit güz bronzu Corolla HB Hibrit İnci Beyazı Corolla HB Hibrit Kar Beyazı Corolla HB Hibrit Koyu Mavi Corolla HB Hibrit Kristal Gümüş Corolla HB Hibrit Milenyum Gri Corolla HB Hibrit moka kahverengi Corolla HB Hibrit Siyah
Toyota Toyota

Corolla HB Hibrit

min. ₺853,300
maks. ₺924,200
Otomatik Hafif Hibrit
Dream 1.8 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 3.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 361 L
Otomatik Hafif Hibrit
Flame 1.8 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 3.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 361 L
Otomatik Hafif Hibrit
Dream 1.8 X-Pack Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 3.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 361 L
Otomatik Hafif Hibrit
Flame 1.8 X-Pack Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 3,5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 361 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Corolla HB Hibrit Dream 1.8 Hybrid e-CVT Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,
Corolla HB Hibrit Flame 1.8 Hybrid e-CVT Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,
Corolla HB Hibrit Dream 1.8 X-Pack Hybrid e-CVT Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,
Corolla HB Hibrit Flame 1.8 X-Pack Hybrid e-CVT Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,

galeri

Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit Corolla HB Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Corolla HB Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Toyota Corolla HB Hibrit

Şık, verimli ve aynı zamanda keyifli bir sürüş sunan araca sahip olmak istiyorsanız, modern çağın ikonu ve vazgeçilmezi haline gelen 2022 Toyota Corolla HB Hibrit tam da size göre. Toyota firması geliştirmiş olduğu TNGA platformunu bu aracında kullanıcıların hizmetine sunarak sürüş keyfini doruklarında yaşamalarını sağlıyor. 

Hatcback modelleri arasında bir öncü haline gelen bu araç tasarlanırken şık ve akıcı çizgiler ile farklı bir boyuta taşınmış. Güçlü bir duruşun yanında kendine has özellikleri ile varlığını ortaya koyan araç hatcback meraklılarını kendine hayran bırakacak şekilde bir tasarıma kavuşturulmuş. Tasarımına ek olarak kullanılan teknoloji ve donanımlar ile ön plana çıkan araçta ilk göze batan özellikler, akıllı telefon entegrasyonu, elektrikli açılabilir sunroof, USB girişi, ön cama yansıtmalı renkli gösterge ekranı araç içi konforu ve güvenli sürüşü tamamlarken, kullanılan LED farlar, lake siyah ızgaralar, çeşitli yerlerde kullanılan şık krom dokunuşlar ve 17 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar dış görselliği üst seviyelere taşıyor.

Sahip olduğu 1.8 hibrit motor dışında ayrıca var olan 1.2 Benzinli motor seçeneği sunulurken, kullanıcılara hibrit motorun sağladığı tüm güzelliklerden faydalanma imkanı sunuluyor. Enerji tasarrufunun yanında ayrıca sağladığı geri dönüşüm enerjisi ile kendi kendini şarj edebilme özelliği bulunan Toyota Corolla HB Hibrit aracı ile kalitenin ve özgüvenin sahibi olacaksınız.

Aracın ortaya koyduğu motor performansı sizleri tatmin etmeye yeterken ayrıca sağladığı güvenli sürüş ile kendinizi her daim güvende hissetmenizi sağlayacak. Özellikle virajlarda savrulmayı en aza indirecek nitelikte tasarlanan araçta var olan bağımsız çift salıncaklı süspansiyonu ile engebeli yolarda dahi konforlu bir sürüşe sahip olacaksınız.

Bu özelliklerin dışında şık bir tasarıma sahip olan araç silerin karşısına sekiz farklı renk seçeneği ile çıkıyor. Kendi renginizi seçme imkanının yanında ayrıca kişiselleştirme imkanının da sunulduğu araçta birçok farklı başlık altında bulunan donanım ve özellikleri kendi stil ve beklentilerinize uygun olarak tasarlayabilir ve bu sayede hayalinizdeki arabayı dilediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Günümüz şartlarında Toyota Corolla HB Hibrit fiyatının tam olarak e kadar olduğunu merak ediyor iseniz size ipucu verelim. Başlangıç paketi en uygun fiyata sahip olurken,  daha bir kişisel araç isteyenler ve bu doğrultuda tasarımını kendi stiline göre şekillendirenler için fiyatlar daha bir üst seviyeler çıkabilmektedir.    

×