Yaris Hibrit Azur Mavi Yaris Hibrit güz bronzu Yaris Hibrit Kar Beyazı Yaris Hibrit Kobalt Mavi Yaris Hibrit Metalik Beyaz Yaris Hibrit Metalik Gri Yaris Hibrit Metalik Gümüş Yaris Hibrit Metalik Kırmızı Yaris Hibrit Siyah
Toyota Toyota

Yaris Hibrit

min. ₺1,473,500
maks. ₺1,658,000
Otomatik Hibrit
Dream 1.5 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 2,8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 286 L
Otomatik Hibrit
Flame 1.5 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 2,8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 286 L
Otomatik Hibrit
Passion 1.5 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 2,8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 286 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Yaris Hibrit Dream 1.5 Hybrid e-CVT Otomatik, Hibrit, 1490 cc ,
Yaris Hibrit Flame 1.5 Hybrid e-CVT Otomatik, Hibrit, 1490 cc ,
Yaris Hibrit Passion 1.5 Hybrid e-CVT Otomatik, Hibrit, 1490 cc ,

galeri

Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit Yaris Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Yaris Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Toyota Yaris Hibrit

Toyota markasının en beğenilen modellerinden biri olan Yaris, hibrit versiyonu ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yüksek donanım özellikleri bulunan Toyota Yaris Hibrit, standart Toyota güvenlik sistemleri ile diğer teknolojik özellikleri bir arada sunuyor. Tasarım stilinde kullanılan lake siyah ön konsol, deri vites topuzu, deri direksiyon simidi ile ön kapılarda bulunan mavi ambiyans aydınlatması aracın yaşam alanı görselliğini üst seviyelere taşıyor.

Tam bir konfor aracı diyebileceğimiz Toyota Yaris hibrit araçta konfor üst seviyelere taşınıyor. Araçta konfor benim vazgeçilmezim diyor iseniz bu araç sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Çift bölgeli otomatik klima, anahtarsız çalıştırma sistemi, 12V güç çıkışı, çocuk kilidi, renkli TFT ekran, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, bagaj aydınlatması ilk akla gelen özellikler. Sürüş konforu ve güvenliği için ise ön cama yansıtılan araç bilgi ve değerleri, yükseklik ayarlı direksiyon simidi, derinlik ayarlı direksiyon simidi, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, geri görüş kamera sistemi, direksiyondan kumandalı sesli komut sitemi ile gösterge ekranı özellikleri bulunuyor.

Daha birçok teknik ve donanımsal özelliğe sahip olan araçta siz de aradığınız birçok şeyi kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Size sunulan ek donanımlar ile aracınızı kişiselleştirebilir ve kendinize özel tarzınızı oluşturabilirsiniz. Çok fazla renk seçeneği olmasa da tekno kırmız ile siyahın birleşimi sizleri mutlu etmeye yetecektir. Tercihe göre farklı jant seçenekleri de sunan Toyota ile aracınızda küçük dokunuşlar ile büyük farklar oluşturabilirsiniz.

Önden çekişli olan bu araçta kullanılan hibrit teknolojisi yardımı ile sorunsuz bir yolculuk gerçekleştirmek artık çok kolay. Minimum egzoz emisyonunun yanında ekonomik sürüş modu ile yakıttan tasarruf ederken bile aracınızın performansı sizleri mutlu etmeye yetecektir. Kendi içerisinde farklı tiplere sahip olan Toyota Yaris hibrit araç ile birçok farklı özelliği bir arada bulabilirsiniz. Tam anlamıyla hatcback olan bu araç ilk gördüğünüz andan itibaren size sıcaklığını hissettirecek bir şıklığa sahip. Toyota Yaris hibrit fiyatını seçilecek araç tipi ile yapacağınız kişiselleştirmeler doğrultusunda ekleyeceğiniz teknik özellikler ve donanımlar belirleyecektir. 

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota Yaris hibrit ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement