E-Tron Sportback Metalik Floret Gümüş E-Tron Sportback Metalik Glacier Beyazı E-Tron Sportback Metalik Mitos Siyahı E-Tron Sportback Metalik Navarra Mavi E-Tron Sportback Metalik Plazma Mavi E-Tron Sportback Parlak Siyah E-Tron Sportback Sedefli Daytona Grisi
Audi Audi

E-Tron Sportback

min. ₺2,989,728
maks. ₺3,037,117
Otomatik Elektrikli
Advanced 55 quattro 95 kWh (408 bg)
Ortalama Yakıt Tüketimi 22.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 555 L
Otomatik Elektrikli
S Line 55 quattro 95 kWh (408 bg)
Ortalama Yakıt Tüketimi 22.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 555 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

E-Tron Sportback Advanced 55 quattro 95 kWh (408 bg) Otomatik, Elektrikli, ,
E-Tron Sportback S Line 55 quattro 95 kWh (408 bg) Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E-Tron Sportback hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi E-Tron Sportback

Audi e-tron Sportback, geniş bir SUV'un gücünü dört kapılı bir coupénin zarafeti ile birleştiriyor. Coupé benzeri tavan çizgisi, Audi e-tron Sportback'in sportif görünümünü ön plana çıkarır. 2022 Audi e-tron Sportback iç mekanda zarif bir atmosfer sağlar.

Audi e-tron Sportback etkileyici bir şekilde sportif bir zarafet vaat ediyor. Eşiklerdeki atletik tasarım öğeleri, aşağıya monte edilmiş pili ortaya çıkarır ve görsel bir ağırlık merkezi oluşturulmasına katkıda bulunur. Audi e-tron Sportback'in iç tasarımı, dijital teknolojilerin ve üstün konforun bir karışımını kullanıcılarına sunar.

Audi e-tron Sportback, esas olarak yüksek voltajlı pili sayesinde 452 kilometreye kadar etkileyici bir menzil imkanı sunar. Ayrıca enerjinin geri kazanılmasında önemli bir rol oynar.

×