5 Serisi Sedan Hibrit Alpina Beyaz 5 Serisi Sedan Hibrit Buzul Gümüş 5 Serisi Sedan Hibrit Ege Mavisi 5 Serisi Sedan Hibrit Metalik Gri 5 Serisi Sedan Hibrit Metalik Kırmızı 5 Serisi Sedan Hibrit Mineral Gri 5 Serisi Sedan Hibrit Siyah
BMW BMW

5 Serisi Sedan Hibrit

min. ₺4,010,200
maks. ₺4,073,300
Otomatik Hafif Hibrit
Luxury Line 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin 252 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 530 L
Otomatik Hafif Hibrit
M Sport 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin 252 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 530 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

5 Serisi Sedan Hibrit Luxury Line 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin 252 BG Otomatik, Hafif Hibrit, 1998 cc ,
5 Serisi Sedan Hibrit M Sport 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin 252 BG Otomatik, Hafif Hibrit, 1998 cc ,

galeri

5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 5 Serisi Sedan Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 5 SERİSİ SEDAN HİBRİT

2022 BMW 5 Serisi Sedan Hibrit, şart ne olursa olsun şıklığını ve zarafetini asla kaybetmemektedir. Model, BMW modellerinin genelinde olduğu gibi oldukça atletik ve enerjik bir yapıya sahip olmaktadır. Detayların her biri ile özenle ilgilenen 2022 BMW 5 Serisi Sedan Hibrit Modeli, segmentinde öncü durumundadır. Otomobil hareket halinde ya da değilken dahi güçlü olan halini korumaktadır. Ön tasarımda bulunan; böbrek ızgaralar ve farlar birbirleri ile uyum halinde ve ayrıca bağlantılı olmaktadır. Modelin tavan çizgisi, arkaya doğru eğimli ve alçak olmaktadır. Ön kısımdan daha gneiş olan arka kısım ise modelin yüksek performansını nitelemektedir. BMW 5 Serisi Sedan Hibrit Modeli'nde, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile birlikte, her yolcuya olağanüstü bir ses kalitesi sağlanmaktadır. Uzun yolculuklarınız, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi sayesinde konser tadında geçecektir.

Her anlamda sınırları zorlayan model BMW 5 Serisi Sedan Hibrit, dinamik olmak söz konusu olduğunda güçlü motoru sayesinde sınırları aşmaktadır. BMW 530i xDrive, BMW 540i xDrive gibi BMW 5 Serisi Sedan modellerinin sürüş performansları sahip olduğu motora göre şekillenmektedir. Sürüş deneyiminizin de kontrol altında olmasını istiyorsanız, modelde bulunan Adaptive modu bunun için bulunmaktadır. Ruh haliniz yada hava durumuna göre şeçebileceğiniz birçok sürüş modu bulunmaktadır. Comfort modu, verimliliğe yönelik bir sürüş modu olmaktadır. Eco-Pro modu ise, dinamik sürüşü hedeflemektedir. Adaptif sürüş modu ise, dinamik amortisör kontrolünü mevcut sürüş durumuna göre şekillendirme imkanını size tanıyacaktır. BMW 5 Serisi Sedan Hibrit, teknolojik donanımları ve sürüş asistanları açısından da oldukça gelişkin olmaktadır. Bu durum, hem sürücüye hem de yolculara ekstra konfor ve güvenlik sağlayan detaylar olmaktadır. Model, Bluetooth ile kablosuz şarj edebilme özelliğine sahip olmaktadır. Bu durum günlük yaşantınızı kolaylaştıracak önemli bir özelliktir.

Araçbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 5 Serisi Sedan Hibrit fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×