sıfır km mazda

1 araç listelendi
sırala:
MX-5
Mazda MX-5
renk
1 versiyon ₺0 - ₺0

MAZDA

Mazda ilk olarak, 1920 yılında Toyo Cork Kogyo Co. Ltd adı ile kurulmuştur. Üretime geçmesi yaklaşık olarak 11 yıl sonraya denk gelmektedir. 1931 yılında ilk araç tanıtımı sonrasında üretime de geçen Mazda, Japonya'da silah üretiminde de önemli bir noktada yer almaktadır. 1960 yılında Mazda, kamyon üretimine de başlamıştır. Mazda ilk olarak ''R360'' modelini piyasaya sürmüştür. Diğer Japon markalarından farklı olmak adına Mazda, bir de kendine has bir motor üretmiştir. Bu motora, ''Wankel döner motor '' adı verilmiştir. Mazda icat ettiği bu motorlara ilginin büyümesi ile birlikte, dünya piyasasına ulaşma imkanı bulmuştur. 1968 yılında Mazda, Kanada da faaliyet göstermeye başlamış ve 1970 tarihinde ise ABD'de de faaliyete başlamıştır. 1973 yılında baş gösteren petrol krizi ile birlikte, ekonomik anlamda sürekli geriye gitmeye başlayan Toyo Cork,  Sumitomo bankasının desteği ile yavaş yavaş toparlanmaya başlamıştır. Farklılıklarına devam eden Toyo Cork, dört silindirli modellerini spor modellerle birleştirmeye başlamıştır. Toyo Cor olarak yoluna başlayan ve uzun bir süre bu şekilde devam eden marka, 1984 yılında Mazda adına kavuşmuştur.

Araçbul.com aracılığı ile, Mazda fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız fiyatları ve otomobil özelliklerini birbirleri ile kıyaslayabilir ve size en uygun aracı bu sayede bulabilirsiniz.

MAZDA 3

KODO – Hareketin Ruhu dizaynını barındıran model, güçlü ve sportif bir yapıya sahiptir. Ayrıca model, SKYACTIV Teknolojisine de sahiptir. Mazda 3 modelinde bulunan radar hız kontrol sistemi ve arka trafik uyarısı sistemi sayesinde güvenliğinizi de kontrol altına almaktadır.

2020 Mazda 3 Sedan modeli KODO-Hareketin Ruhu tasarımı ve sportif sürüşü sayesinde Mazda 3 sedan hayatınıza harika bir uyum sağlamak için var. Beş kişilik geniş hacmi, üstün güvenlik teknolojileri ve sıra dışı yakıt ekonomisi ile her sürüş ayrı bir keyiftir.

MAZDA 6

''i-ACTIVSENSE'' teknolojisine sahip yeni mazda6, dört kamerayla 360° görünümü size sunmaktadır. Mazda radar hız kontrol sistemi ile de size her anlamda yardımcı olacaktır. Otomobil ve sürücünün uyumunu oldukça önemseyen ve bunu amaç edinen Mazda, Yeni Mazda 6 ile de bunu sağlamayı vaad ediyor.

Yeni Mazda 6, günlük yaşam rutinlerinizde, iş yolculukları ya da uzun yolculuklarınızda her anlamda yanınızda olmaya adaydır. Girdiği her ortamda özgüven sahibi tasarımını gözler önüne süren model, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

MAZDA MX-5

Mazda MX-5, benzersiz hafif SKYACTIV gövdeye sahiptir. Spor ve  eğlenceyi bir araya getiren model güvenliğinizi de düşünmekte. İki kişilik olan model, eşsiz bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Mazda MX modelleri alçak duruşu, arkadan itişi ve SKYACTIV Teknolojisi sayesinde bir parçanızmış gibi hareket eder. Mükemmel bir yakıt teknolojisine sahip düşük emisyon ve gelişmiş araç içi bağlantı bu araçta sizleri bekliyor.

MAZDA MX-5 RF

Mazda MX-5 RF, sürüş keyfinizi her detayın üstünde tutmaktadır. Bu yüzden, ödüllü SKYACTIV teknolojisi ve büyüleyici KODO tasarımının bir araya gelmesinin bir ürünüdür. Geliştirilmiş tavana da sahip olan Mazda MX-5 RF, gelişkin güvenlik donanımları ile de sizi her yerde her türlü tehlikeden korur.

Tüm bu yeniliklere sahip Mazda Modelleri'ni sitemiz aracılığı ile inceleyebilir, yine sitemiz aracılığı ile en yeni Mazda kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

 

Advertisement Advertisement Advertisement