Skoda Logo Skoda

Octavia Sedan

min. ₺1,869,900
maks. ₺1,919,900
Otomatik Dizel
RS Combi 2.0 TDI SCR 200 PS DSG 4x4
Hızlanma 7.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.2 L 100 km'de
Motor Gücü 200 hp
Bagaj Hacmi 600 L
Otomatik Dizel
RS 2.0 TDI SCR 200 PS DSG 4x4
Hızlanma 7.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.2 L 100 km'de
Motor Gücü 200 hp
Bagaj Hacmi 600 L
ücretsiz teklif al

galeri

Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan Octavia Sedan
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Octavia Sedan hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Skoda Octavia Sedan. En dolu paketinin fiyatı RS Combi 2.0 TDI SCR 200 PS DSG 4x4 – ₺1,919,900 ve en boş paketi ise RS 2.0 TDI SCR 200 PS DSG 4x4 -₺1,869,900’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    RS Combi 2.0 TDI SCR 200 PS DSG 4x4 ₺1,919,900
    RS 2.0 TDI SCR 200 PS DSG 4x4 ₺1,869,900

1. Yakıt Tüketimi

Skoda Octavia Sedan 100 kilometrede ortalama 6.2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Skoda Octavia Sedan 600 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Skoda Octavia Sedan Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Skoda Octavia Sedan modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Skoda Octavia Sedan sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Skoda Octavia Sedan modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Skoda Octavia Sedan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Skoda Octavia Sedan Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Octavia Sedan hakkında sen ne düşünüyorsun?

SKODA OCTAVIA

2022 Skoda Octavia, kendine güvenen ve şık bir tasarıma  sahip olmaktadır. Model, üst düzey tasarımı ile girdiği her ortamda fark yaratarak, dikkatleri üzerine çekmektedir. Modelin en önemli özelliklerindne birisi, güvenliği bütün detaylardan üstün tutuşudur. 2021 Skoda Octavia, sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini almak için bir numaralı bir otomobildir. Model, şehir içi acil frenleme işlevli takip asistanına sahip olmaktadır. Bu sistem ile model, önünüzdeki tehlikeli durumları izlemek için radar sensör yardımı ile sizi bu durumlar karşısında uyarmaktadır. Ve hatta, olası bir çarpışma durumunda, kendisi otomatik frenleme yapma özelliğine de sahip olmaktadır.

Yorgunluk takip sistemi ile de yorgun olduğunuzu algıladığında size mola yapmayı ve dinlenmeyi önerecektir. Ayrıca model, çoklu çarpışma frenine de sahip olmaktadır. Bu sayede, kaza sonrası oluşabilecek muhtemel hasarı önlemek adına, fren sistemi etkinleştirecektir. Model de ayrıca, AFS özellikli LED ön farlara sahip olmaktadır. Bu sayede, aracın görünürlüğü de artmış olacaktır. Model, halojen ve bi-xenon sistemleri ile donatılmış durumdadır. LED ışıklar, modelin arka kısmında bulunmaktadır. AFS ile bi-xenon farlar ise, sürüş ve hava koşullarını göz önüne alarak çevrenin aydınlatmasını en üst seviyeye getirmektedir. Geri görüş kamerası ve arka park sensörleri de, sürücüye büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sistemler sayesinde, geri manevralarınız oldukça kolay olacaktır. Karmaşık durumları çözerek, profesyonelce hareketlerinizi kolaylaştırmaktadır. Skoda modeli yağmur sensörlerine de sahip olmaktadır. Ayrıca model, şerit takip asistanı ile, farkında olmadan şeritten çıktığınız durumlarda, bu durumu algılayacak ve sizi uyararak müdahalelerde bulunacaktır. Kör nokta uyarı sistemine de sahip olan model, sizin göremediğiniz noktaları kameralar yolu ile size gösterecektir. Ve bu sayede hareketlerinizi kolaylaştıracaktır.

Skoda Octavia modeli, sürücü ve ön yolcu hava yastıklarına, ön hava yastıklarına, perde hava yastıklarına, arkada üç noktadan bağlı yolcu kemeri ve ön sis farlarına sahip olma özelliğine de sahip olmaktadır. Ayrıca, yokuş kalkış destek sistemi, lastik basınç kontrol sistemi, direksiyon yönlendirme sistemi ve kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemini bünyesinde barındırmaktadır.

Araçbul.com, hayalinizdeki otomobilleri sadece bir tık uzağınıza taşımaktadır. Ayrıca model, Skoda Octavia fiyatlarını da bünyesinde barındırarak, bu fiyatı diğer modeller ile kıyaslama şansını size verecektir.