Alfa Romeo Logo Alfa Romeo

Tonale

min. ₺2,300,000
maks. ₺2,300,000
Otomatik Dizel
TI 1.6 130HP Diesel DCT
Hızlanma 10.9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 320 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.9 L 100 km'de
Motor Gücü 130 hp
Bagaj Hacmi 500 L
ücretsiz teklif al

renk

Tonale Alfa Beyazı Alfa Beyazı
Tonale Alfa Kırmızısı Alfa Kırmızısı
Tonale Alfa Siyahı Alfa Siyahı
Tonale Misano Mavi Misano Mavi
Tonale Vezüv Gri Vezüv Gri

galeri

Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale Tonale
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tonale hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Alfa Romeo Tonale. En dolu paketinin fiyatı TI 1.6 130HP Diesel DCT – ₺2,300,000 ve en boş paketi ise TI 1.6 130HP Diesel DCT -₺2,300,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    TI 1.6 130HP Diesel DCT ₺2,300,000

1. Yakıt Tüketimi

Alfa Romeo Tonale 100 kilometrede ortalama 5.9 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Alfa Romeo Tonale 500 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Alfa Romeo Tonale Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Alfa Romeo Tonale modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Alfa Romeo Tonale sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Alfa Romeo Tonale modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Alfa Romeo Tonale sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Alfa Romeo Tonale Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tonale hakkında sen ne düşünüyorsun?

Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo Tonale, sahip olduğu yeni nesil yazılım mimarisi ile çok çeşitli teknolojik yenilikler ile karşımıza çıkıyor. NFT blok zinciri sertifikasyonuna sahip ilk otomobil olarak karşımıza çıkan bu otomobil içerisinde ve dışında en iyi deneyimi bizlere sunuyor. Araç içerisinde entegre dijital hizmetlerden meydana gelen bir ekosistem bizleri karşılıyor.

Yeni Alfa Romeo Tonale, sürdürülebilir mobilite ile birlikte bizleri karşılıyor. Alfa Romeo sahibi olmanın verebileceği içgüdüsel deneyimden asla ödün vermeyin.

Alfa Romeo Tonale, sizlere daha güzel bir sürüş deneyimi sunmak adına insan-makine birleşiminden meydana gelen; gelişmiş sürücü asistan sistemleri ile sizleri bir üst seviyeye taşıyor. İkinci Seviye Otonom sürüşe ulaşılması ile beraber otomobildeki tüm yolcular güvenli ve konforlu bir yolculuk ile buluşuyor.

Alfa Romeo Tonale modelinin yan ve ön-arka alanlarını gözlem altında tutan bir ön kamera ve ön radar ile İkinci Seviye Otonom sürüş düzeyi bizleri karşılıyor. Araç üzerinde bulunan üç güvenlik sistemi de bu durumu destekliyor. Alfa Romeo Tonale: Akıllı Adaptif Hız Sabitleyici (IACC), Şerit Ortalama (LC) sistemi ve Trafik Asistanı (TJA) gibi donanımları bizlere sunuyor. Bu üç sistem otomobili yol üzerinde en güvenli konumda tutmayı ve bu sayede sürücü müdahalesini en aza indirmeyi amaçlıyor. Bu güvenlik özellikleri, hem çevredeki otomobiller hem de hız sınırları baz alındığı zaman aracın şeridin ortasında doğru konumda bulunmasına yardımcı oluyor. Bu sayede kaza potansiyeli yüksek yoğun trafik alanları içerisinde otomobilin çevredeki araçlar ile mesafesini korumasına da olanak sağlıyor.

Alfa Romeo Tonale Özellikleri

Alfa Romeo Tonale modeli 130 BG güç ve 320 Nm tork sunan 1598 cc bir motor ile karşımıza çıkıyor. 1620 kg net ağırlık kapasitesi ile karşımıza çıkan araç bizlere 500 litre bagaj hacmi sunuyor. 0’dan 100 km hıza 10.9 saniyede ulaşan aracın yakıt depo hacmi 55 litre olarak bizleri karşılıyor. 6 vitesli Alfa Romeo modeli 100 km’de ortalama 6.0 litre yakıt tüketimine sahip. Tüm bu özellikler ile birlikte Alfa Romeo Tonale modeli bizlere eşi benzeri olmayan bir sürüş deneyimi sunuyor.

Alfa Romeo Tonale Fiyat Listesi

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Alfa Romeo Tonale ve Alfa Romeo modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement