Kona Elektrik Akdeniz Mavisi Kona Elektrik Alev Kırmızısı Kona Elektrik Aytaşı Gri Kona Elektrik Duman Gri Kona Elektrik Kırmızı Kona Elektrik Kurşun Gri Kona Elektrik Okyanus Mavisi Kona Elektrik Rock Siyahı Kona Elektrik Siyah
Hyundai Hyundai

Kona Elektrik

min. ₺910,000
maks. ₺1,319,000
Otomatik Elektrikli
PROGRESSIVE Elektrik 100kW
Ortalama Yakıt Tüketimi 14.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 332 L
Otomatik Elektrikli
PROGRESSIVE Elektrikli 150kW
Ortalama Yakıt Tüketimi 14.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 332 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Kona Elektrik PROGRESSIVE Elektrik 100kW Otomatik, Elektrikli, ,
Kona Elektrik PROGRESSIVE Elektrikli 150kW Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik Kona Elektrik

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Kona Elektrik hakkında sen ne düşünüyorsun?

Hyundai Kona Elektrik

Geleceği yaşamaya bugünden başlamak istiyorsan, fırsatını bulduğun zaman ona doğru bir adım atmalısın. Hyundai Kona Elektrik, sana bu fırsatı sunmak için geldi. 484 kilometrelik sürüş menzili, elektronik vites paneli, 10,25” dokunmatik bilgi eğlence sistemi, KRELL Premium ses sistemi ve daha birçok son teknoloji özelliğiyle, seni bugünün ötesinde bir teknolojiyle tanıştırmaya geldi.

Hyundai misyon olarak temelini, hep daha ileriye taşıyan ve daha iyi görünen otomobiller üreterek insanlık için ilerleme kaydetmeyi amaçlamıştır. Tıpkı nefes kesici yeni tasarımıyla geleceği bugüne taşıyan Hyundai Kona Elektrik gibi. Hyundai Kona Elektrik ile heyecan verici hızlanmanın ve tek şarjla 484 kilometreye varan sürüş menzilinin keyfini sürebilirsiniz.

2022 Hyundai Kona Elektrik, akıcı formu, yeni LED farları ve güçlü Hyundai SUV genlerini öne çıkaran sportif detaylarıyla göz alıcı bir görünüme sahiptir. 10,25 inç tamamen dijital gösterge paneli ve 10,25 inç dokunmatik ekran, kokpite teknolojik bir görünüm katarken, kullanıcılara da maksimum görüş ve kontrol imkanı sağlıyor.

Araçbul.com, Hyundai Kona Elektrik fiyatlarının da olduğu fiyat listelerini titizlikle derleyerek sizlere sunmaktadır. Çünkü bilmektedir ki; bir otomobil aynı zamanda bütçe dostu olmalıdır. Ayrıca sitemiz, bu fiyat ve özellikleri kıyaslama imkanını da size vermektedir. Araçbul.com, sizinle hayalinizdeki otomobilin arasındaki mesafeyi kısaltmaktadır.

×