iX Alpina Beyaz iX Metalik Gri iX Metalik Kırmızı iX Metalik Mavi iX Metalik Siyah
BMW BMW

iX

min. ₺5,981,700
maks. ₺6,752,100
Otomatik Elektrikli
xDrive40 First Edition Essence 326 BG Elektrik
Bagaj Hacmi 500 L
Otomatik Elektrikli
xDrive40 First Edition Sport 326 BG Elektrik
Bagaj Hacmi 500 L
Otomatik Elektrikli
xDrive50 First Edition Sport 523 BG Elektrik
Bagaj Hacmi 500 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

galeri

iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX iX

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. iX hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW iX

Tamamen elektrikli olarak tasarlanan BMW iX çağın öncülerinden biri olmaya adaydır. Karakteristik çizgiler ve geniş alanlı yüzeylerin birleştiği kısımlar BMW iX’e farklı bir hava katıyor. Arkaya doğru incelen Streamflow cam yapılandırması hem görünüm olarak hem de aerodinamik özellik açısından BMW iX’i farklı bir yere taşıyor. Ön kısımda bulunan ikiz farları çok ince tasarlanmış olup estetik bir görünüm sağlar. İç mekanda yer alan kavisli ekran ve ince koltuklar lüks mobilyaları anımsatıyor. Bağımsız duran yüzer merkez konsolu vardır. BMW serileri içerisinde en büyük panoramik cama sahip olan BMW iX’in iç mekanı büyülü bir alan hissi veriyor.

BMW iX’in güç ve performansını artırmak için BMW eDrive teknolojisi ile donatıldı. Bu sayede tamamen elektrikli 4 çeker sistemi uzun menzillerde bile yarı yolda bırakmaz. Ekstra performans sağlayan eDrive teknolojisi otomobilinizin verimliliğini de olumlu yönde etkiler. Böylece kısa sürede istediğiniz kilometreye çıkmanız da kolaylaşır.

BMW iX şehir içi ve şehir dışında rahatlıkla kullanacağınız bir model oldu. Düşük enerji tüketimi ile yüksek performans sağlar. Bunu ise düşük sürtünme katsayısı ve etkileyici aerodinamik özellikleri ile yapar. Oldukça hassas tasarlanan gaz pedalı uzun mesafelerde bile araba sürdüğünüzde sizi yormaz. Kısa sürede şarj edebileceğiniz için zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Yüksek güçlü şarj istasyonlarında çok kısa sürede otomobilinizi tamamen şarj edebilirsiniz.

BMW iX Sürüş Asistanı bakımından da zengin özelliklere sahiptir. Profesyonel Sürüş Asistanı zorlu yol koşullarında ve trafikte kolaylık sağlar. Ayrıca Direksiyon ve Şerit Yönlendirme Asistanı, Acil Durum Direksiyon Asistanı ve Şeritte Tutma Asistanı gibi sürücü güvenlik önlemleri bulunur. Bunlara ek olarak aracınızı park ederken çok ihtiyaç duyacağınız Park Asistanı Plus ile kısa sürede manevra yapıp aracınızı park edebilirsiniz. Park Asistanı Plus özelliğini destekleyen çok sayıda 3 boyutlu kamera otomobilinizi park etmenize yardımcı olur.

BMW iX opsiyonel ve farklı donanım seçeneklerine sahiptir. Eğer size BMW iX satın almak yeterli gelmiyorsa ve onu kişiselleştirmek istiyorsanız çeşitli donanım seçeneklerine göz atabilirsiniz. BMW iX fiyatı eklenen donanımlar doğrultusunda değişecektir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW iX ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır

×    
Advertisement