Audi Logo Audi

RS7 Sportback

min. ₺7,155,594
maks. ₺7,155,594
Otomatik Benzinli
Standart 4.0 Turbo FSI quattro 600 hp tiptronic
Hızlanma 3.6 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 800 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 11.6 L 100 km'de
Motor Gücü 600 hp
Bagaj Hacmi 535 L
ücretsiz teklif al

galeri

RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback RS7 Sportback

kullanıcı yorumları

  • MisafirRS7 Sportback 11/01/2022 15:49

    Herkese tavsiye edebilceğim keyifli bir araba

    yanıtla
  • MisafirRS7 Sportback 06/05/2022 13:17

    Rakiplerine taş çıkartan cinsten

    yanıtla

AUDI RS7 SPORTBACK

Harekete hazır ol. Audi RS 7 Sportback ile dinamiklik ve hareket hayatınızdan eksik olmayacak. Coupé benzeri, metalik tango kırmızı şık tasarım çizgileri, V8 TFSI motoru size muazzam bir güç verir. Yenilikçi teknoloji sezgisel dinamiklerle buluşuyor. Artık taviz vermek zorunda kalmamanın büyüsünü yaşayın.

Sportif tavan çizgisi ile 2022 Audi RS 7 Sportback, hangi ortamda bulunursa bulunsun hayranlık uyandıran bir görünüme sahiptir. Çarpıcı tasarım, bütünüyle herkesi etkilemede asla başarısız olmaz. Önde ve arkada geniş tekerlek kemerli karakteristik RS geniş gövdesi, kesintisiz LED ışık şeridi ve geniş Audi çerçevesiz Singleframe ızgarası, olağanüstü performansın gözle görünen ifadesidir.

En iyi heyecanlar, kendi yarattıklarınızdır. Audi RS 7 Sportback ile gözlerinizi Audi sanal kokpitine veya Audi sanal kokpit plus'a diktiğiniz anda gerçekleşeceği gibi. Üzerinde alüminyum RS vites kulakçıkları bulunan RS spor konturlu deri direksiyonu tuttuğunuzda heyecan daha da artar. Özellikle yeni RS modu düğmesiyle: Size özel olarak yapılandırılmış RS1 ve RS2 modları, yalnızca basacağınız bir düğme kadar uzağınızda.

Audi RS 7 Sportback modelinde sürücü koltuğuna oturduğunuz anda bu gerçekleşmesi muhtemel bir olasılıktır. Örneğin, açık kırmızı petek desenli siyah perfore Valcona deri RS spor koltuklar, koltuk arkalıklarında RS kabartması ve ön ve arkada kırmızı kenarlı emniyet kemerleri. Ve ailenizin veya arkadaşlarınızın da sportif estetiğin keyfini çıkarmasını sağlayacak geniş bir iç mekân. Hayatın gündelik zorluklarına rahatça göğüs germek için beş kişi için geniş ve ferah iç mekân.

Audi drive select aracılığı ile üç aşamada ayarlanabilen Dinamik Sürüş Kontrolü özellikli RS sport suspension plus, dinamik yol tutuşu iyileştirir. Çevik yol tutuşu, RS dinamik paketinde bulunan isteğe bağlı dinamik dört tekerlekten yönlendirme ve spor diferansiyel ile sağlanır.