Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

C Serisi All Terrain

min. ₺1,886,500
maks. ₺1,886,500
Otomatik Benzinli
All-Terrain C 200 4MATIC All-Terrain
Hızlanma 7.5 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 300 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.5 L 100 km'de
Motor Gücü 204 hp
Bagaj Hacmi 490 L
ücretsiz teklif al

galeri

C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain C Serisi All Terrain
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. C Serisi All Terrain hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz C Serisi All Terrain. En dolu paketinin fiyatı All-Terrain C 200 4MATIC All-Terrain – ₺1,886,500 ve en boş paketi ise All-Terrain C 200 4MATIC All-Terrain -₺1,886,500’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    All-Terrain C 200 4MATIC All-Terrain ₺1,886,500

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz C Serisi All Terrain 100 kilometrede ortalama 7.5 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz C Serisi All Terrain 490 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz C Serisi All Terrain Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz C Serisi All Terrain modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz C Serisi All Terrain sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz C Serisi All Terrain modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz C Serisi All Terrain sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz C Serisi All Terrain Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. C Serisi All Terrain hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes-Benz C Serisi All Terrain

Mercedes-Benz C Serisi All Terrain de bulunan yerden yükseklik, kaput üzerindeki çizgiler, özel tamponlara sahip güçlü dış görünüm ve motor alt koruması yeni C-Serisi’nin dayanıklılığını ve gücünü gösterir. Mercedes-Benz C Serisi All Terrain, iç mekan teknolojileriyle yeni standartları kendisi belirliyor. Modern ve son teknoloji eseri dijital ön konsol ile birlikte şimdi otomobilinizle dokunmatik olarak etkileşime geçin.

2022 Mercedes-Benz C Serisi All Terrain’in lüks iç mekanında dinlenebilirsiniz. Öne çıkan çok sayıdaki konfor özelliği sayesinde mola vermeniz kolaylaşır. 8 bölgeli masaj koltuklarını, ENERGIZING paketlerini veya kişiselleştirilebilen ambiyans aydınlatması gibi özellikleri keşfedebilirsiniz.

Mercedes-Benz C Serisi All Terrain de bulunan yüksek çözünürlüklü DIGITAL LIGHT her durumda ideal bir şekilde uyarlanır ve aynı zamanda daha fazla konfor imkanı sağlar. ENERGIZING paketleri sürüş esnasında rahatlığınızı artmasını sağlar. Çeşitli konfor sistemlerini otomobilinizde birleştirir ve özel olarak hem bedensel hem de zihinsel durumunuza uygun bir şekilde davranır. C-Serisi, sizi monoton veya stresli sürüş durumlarında destekler ve yardımcı olur.

Araçbul.com, Mercedes-Benz C Serisi All Terrain fiyatlarının da olduğu fiyat listelerini titizlikle derleyerek sizlere sunmaktadır. Çünkü bilmektedir ki; bir otomobil aynı zamanda bütçe dostu olmalıdır. Ayrıca sitemiz, bu fiyat ve özellikleri kıyaslama imkanını da size vermektedir. Araçbul.com, sizinle hayalinizdeki otomobilin arasındaki mesafeyi kısaltmaktadır.