Mazda Logo Mazda

6

min. ₺0
maks. ₺0
Otomatik Benzinli
Power Sense 2.0 SKY-G AT
Hızlanma 10,6 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 213 Nm Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6,1 L 100 km'de
Motor Gücü 165 hp
Bagaj Hacmi 480 L
Otomatik Benzinli
Power Sense 2.0 SKY-G AT (Beyaz Deri)
Hızlanma 10,6 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 210 Nm Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5,9 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 480 L
ücretsiz teklif al

galeri

6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • Misafir6 11/01/2022 14:19

  mazdanın butun aracları guzel fakat cok pahalı

  yanıtla

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mazda 6. En dolu paketinin fiyatı Power Sense 2.0 SKY-G AT – ₺0 ve en boş paketi ise Power Sense 2.0 SKY-G AT -₺0’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Power Sense 2.0 SKY-G AT ₺0
  Power Sense 2.0 SKY-G AT (Beyaz Deri) ₺0

1. Yakıt Tüketimi

Mazda 6 100 kilometrede ortalama 6,1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mazda 6 480 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mazda 6 Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mazda 6 modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mazda 6 sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mazda 6 modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mazda 6 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mazda 6 Yorumları

 • Misafir6 11/01/2022 14:19

  mazdanın butun aracları guzel fakat cok pahalı

  yanıtla

MAZDA 6

Mazda 6 Sedan, sınıfının en gelişmiş teknolojileri ile donanımlandırılmıştır.  Mükemmel bir dış görünüşe sahip olan Yeni Mazda 6, günlük yaşam rutinlerinizde, iş yolculukları ya da uzun yolculuklarınızda her anlamda yanınızda olmaya adaydır. Girdiği her ortamda özgüven sahibi tasarımını gözler önüne süren model, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Model, oldukça atletik ve dinamik bir dış tasarıma sahip olmaktadır. Model de, üstün kalitede boya teknolojisi Takumi - Nuri ustalığı kullanılmaktadır. Bu usta boya teknolojisi otomobile elde boyanmış gibi bir hava vermektedir. Kristal ateş kırmızısı ve çelik grisi, bu usta teknoloji sonucunda ortaya çıkmış teknolojiler olmaktadır.

Mazda 6 modeli, eşsiz ve mükemmel bir sürüş deneyimini sizlere sunmaktadır. Model, yükseltilmiş bir iç tasarıma da sahip olmaktadır. Bu sayede konforunun en üst seviyeye taşınırken, sürüş deneyimi ile de size eşsiz bir deneyim sağlanmaktadır. Mazda 6 Modeli'nin iç tasarımı, işçilik ve şıklık seviyeleri açısından hem size hem de yolcularınıza incelikli bir konfor sunmaktadır. Model de üstün teknoloji LED gündüz farları, 19inç alaşım jantlar ve LED arka farlar mevcut olmaktadır. Ayrıca, yeniden tasarlanarak, iç tasarıma dahil edilen aktif sürüş ekranı da sizlerin hizmetine sunulmuştur. Yeni Mazda 6 Modeli, teknoloji açısından birçok yeni ve gelişmiş sisteme sahip olmaktadır. Model de, uyumlu mobil cihazlarınız için her türlü bağlantı seçeneği mevcut olmaktadır. Bu sayede ise; radyo istasyonlarında gezinebilir, mesajlarınızı kontrol edebilir ve aramalarınıza göz gezdirebilirsiniz. HMI kumandası, modelin sahip olduğu yenilikler arasındadır. Bu kumanda sayesinde, yolculuk sırasında dikkat dağınıklığına sebep vermeden, multimedya seçeneklerini kontol etme şansını size sunmaktadır. Akıllı ses komutları yardımı ile de, radyo istasyonları arası gezinti yapma gibi bir özelliğide mevcut olmaktadır. Konforunuzu her detayın üstünde tutan model, elektrikli koltuk ayarları ile  ön kotukları rahatınıza göre ayarlama şansına sahip olmaktasınız. Ayrıca, sürücü koltuğunda bulunan hafıza özelliği rahat olduğunuz pozisyonu hafızasına kaydedecek, sizde sürekli ayarlamak zorunda kalmayacaksınız. Model, aynı zamanda çevre dostu da olmaktadır. Daha temiz emisyonların olması adına, yüksek sıkıştırma oranlı motora sahip olmaktadır

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mazda 6 ve Mazda modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement