Astra-e Metalik Karbon Siyah Astra-e Metalik Kardiyo Kırmızı Astra-e Metalik Kobalt Mavisi Astra-e Metalik Kristal Gümüş Astra-e Kutup Beyazı Astra-e Metalik Kült Sarı Astra-e Metalik Volkan Gri
Opel Opel

Astra-e

min. ₺1,715,900
maks. ₺1,715,900
Otomatik Elektrikli
Ultimate 100kW (156 bg)
Bagaj Hacmi 352 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Astra-e Ultimate 100kW (156 bg) Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e Astra-e

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Astra-e hakkında sen ne düşünüyorsun?

Opel Astra-e

Opel Astra-e modeli, gelmiş geçmiş Opel Modelleri arasında en iyi olan araçlar listesine girer desek sanırım yanılmış olmayız. Oldukça fonksiyonel ve geniş bir iç hacme sahip olan otomobil, dış tasarımı ile de fark yaratan bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Opel Astra-e modelinin iç ve dış tasarımında dikkat çeken donanımları; Arka spoyler, Gövde rengi kapı kolları, Elektrikli, ısıtmalı ve gövde rengi yan aynalar, Elektrikli, ısıtmalı ve Siyah renkli yan aynalar, Elektrikli katlanır yan aynalar, Krom kaplı üst cam çerçevesi, Siyah renkli tavan, Gümüş renkli tavan rayları, Siyah iç tavan kaplaması, Koyulaştırılmış arka camlar ve Krom kaplı kapı eşikleri olmaktadır.

Astra-e modeli kullanıcıya eşsiz bir sürüş deneyimi sunmak için var. Sürücünün kolay bir sürüş gerçekleştirmesini sağlamak amacıyla modelin bünyesinde; Hız Sabitleyici, Yol Bilgisayarı, Lastik Basıncı Takip Sistemi, Ön sis farları, LED gündüz farları, LED arka farlar, IntelliLUX LED Matrix Ön Farlar, Otomatik Far Yükseklik Ayarı, 9 Farklı Otomatik Aydınlatma Modu, Uzun Far Asistanı, Park Sensörü (ön ve arka), Yağmur Sensörü, Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, Otomatik Yanan Farlar (Tünel algılama özelliği), Düşük hızlarda çarpışmayı hafifleten otomatik fren özelliği ile Ön Çarpışma İkazı, Şerit koruma özelliği ile Şerit İhlali Uyarı Sistemi, Takip Mesafesi Göstergesi, Trafik İşareti Tespit Sistemi ve Geri Görüş Kamerası araç üzerinde yer alan detaylar arasında.

Opel Astra-e modelinde ailenizle tercih edeceğiniz uzun yolculuklarda dahi konforlu ve en önemlisi güvenli olmanızı sağlamaktadır. Sağlamak da düşünülmüş. Araç üzerinde yer alan alarm sistemi, ön koltuk ısıtması, ön koltuk soğutması, arka koltuk ısıtması, arka koltuklar için 2 adet USB girişi, masaj özelliği (sürücü koltuğu), hafıza özelliği (sürücü koltuğu), direksiyon simidi ısıtması, elektrikli ön ve arka camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve ön ve arka okuma lambaları gösterilebilir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Opel Astra-e ve Opel modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement