C-HR buzul metalik gri C-HR Egzotik Kırmızı C-HR elmas gümüş gri C-HR İnci Beyazı C-HR Kar Beyazı C-HR Metalik Gri C-HR Siyah C-HR Şimşek Mavi
Toyota Toyota

C-HR

min. ₺853,550
maks. ₺1,018,550
Otomatik Hafif Hibrit
Flame Hybrid 4x2 e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 3,8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 377 L
Otomatik Hafif Hibrit
Passion Hybrid 4x2 e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 3,8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 377 L
Otomatik Hafif Hibrit
Passion Hybrid 4x2 e-CVT (Siyah Tavan)
Ortalama Yakıt Tüketimi 3.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 377 L
Otomatik Hafif Hibrit
Passion X-Pack Hybrid 4x2 e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 3,8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 377 L
Otomatik Hafif Hibrit
Passion X-Pack Hybrid 4x2 e-CVT (Siyah Tavan)
Ortalama Yakıt Tüketimi 3.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 377 L
Otomatik Hafif Hibrit
Passion X-Pack Hybrid 4x2 e-CVT (Siyah Tavan ve JBL)
Ortalama Yakıt Tüketimi 3.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 377 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

C-HR Flame Hybrid 4x2 e-CVT Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,
C-HR Passion Hybrid 4x2 e-CVT Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,
C-HR Passion Hybrid 4x2 e-CVT (Siyah Tavan) Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,
C-HR Passion X-Pack Hybrid 4x2 e-CVT Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,
C-HR Passion X-Pack Hybrid 4x2 e-CVT (Siyah Tavan) Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,
C-HR Passion X-Pack Hybrid 4x2 e-CVT (Siyah Tavan ve JBL) Otomatik, Hafif Hibrit, 1798 cc ,

galeri

C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR

kullanıcı yorumları

  • MisafirC-HR 11/12/2021 17:31

TOYOTA C-HR

Toyota C-HR, hibrit model otomobillerin içinde en gelişmiş sisteme sahip olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca model, 1.2 Benzinli Turbo motor seçeneğini de bünyesinde barındırmaktadır. 2022 Toyota C-HR modeli ayrıca, yüksek performans ve oldukça düşük olan yakıt tüketimi sağlayan, hafif ve kompakt elektrik motoruyla birlikte sürücülere, gelişmiş 1.8 litre benzinli motoru da sunmaktadır. Toyota C-HR, sizlere konser tadında uzun keyifli ve konforlu yolculuklar sunmak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Model, opsiyonel olarak sunulan JBL Premıum müzik sistemine sahiptir. JBL Premium müzik sistemi, 576 watt gücündeki 9 hoparlörle eşsiz bir müzik deneyimi sunacaktır. Ayrıca sistem teknik açıdan, eksiksiz müzik kodlama özelliğine de sahip olma özelliğini taşımaktadır. Bu özelliği ile de Toyota C-HR, segmentindeki en kaliteli müzik deneyimini sizlere ve sevdiklerinize yaşatacaktır.

Toyota C-HR Modeli'nin her detayı sizin konforunuz ve zevkiniz için özenle tasarlanmıştır. Model de; mükemmel dış tasarımına ek ve onu tamamlarşekilde tasarlanan bir iç mekan tasarımı mevcuttur. Modelin iç tasarımında; yüksek kalite ürünler kullanılmıştır. Ayrıca iç mekan tamamen sürücü odaklı bir görüntü vermektedir. Bu sürücü odaklı olan mekan özellikleri olarak da; direksiyon sistemi ve sanal kokpit örnekleri verilebilmektedir. Bütün bu özelliklerinin yanında, SUV ailesinden olma özelliğini de taşıyan Toyota C-HR; hatcback kullanıyor hissi uyandırması ile de eşsiz bir sürüş deneyimini sizlere sunacaktır. Hibrit motor seçeneğini de bünyesinde bulunduran Toyota C-HR; uzun yolcuklarda oldukça rahat edeceğinizbir şekilde üretilmesinin sonucu olarak; oldukça sessiz ve pürüşsüz bir sürüş sağlayacaktır. Bu durum şehirle ve geniş olarak dünya ile uyumunuzu arttıracaktır. Toyota C-HR Modeli'nde güvenliğiniz ise her detayın üstünde tutulmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği marka ve özelinde model için vazgeçilmez ve ödün verilmez bir noktadır. Modelde; yaya algılama özellikli ön çarpışma önleyici sistem (PCS) bulunmaktadır. Bu sayede dikkatsizlik sebepli kazaların önüne geçilmiş, hem sizin hem yayaların güvenliği sağlanmış olacaktır. Ayrıca; Toyota C-HR modellerinde, şerit takip sistemi direksiyon uyarısı ile birlikte sunulmaktadır. Modelde ayrıca, otomatik yanan uzun farlar ve adaptif hız sabitleme sistemi de bulunmaktadır.

Araçbul.com'da bu özelliklere sahip Toyota C-HR fiyatlarına ulaşmanız artık çok kolay. Ayrıca tek bir tık ile ulaştığınız fiyatları diğer model fiyat ve özellikleri ile de kıyaslayacak, hayalinizdeki otomobile sahip olma şansına sahipsiniz.

×