Mini Logo Mini

John Cooper Works

min. ₺2,247,381
maks. ₺2,247,381
Otomatik Benzinli
Iconic 2.0 231 BG Otomatik Benzinli JCW
Hızlanma 6.1 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 320 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.3 L 100 km'de
Motor Gücü 231 hp
Bagaj Hacmi 211 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

John Cooper Works Iconic 2.0 231 BG Otomatik Benzinl... Otomatik , Benzinli, 1998 cc ,

galeri

John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works John Cooper Works
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • MisafirJohn Cooper Works 07/02/2023 17:11

    Bu araca deger bir fıyat olmadıgını dusunuyorum

    yanıtla

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mini John Cooper Works. En dolu paketinin fiyatı Iconic 2.0 231 BG Otomatik Benzinli JCW – ₺2,247,381 ve en boş paketi ise Iconic 2.0 231 BG Otomatik Benzinli JCW -₺2,247,381’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Iconic 2.0 231 BG Otomatik Benzinli JCW ₺2,247,381

1. Yakıt Tüketimi

Mini John Cooper Works 100 kilometrede ortalama 6.3 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mini John Cooper Works 211 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mini John Cooper Works Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mini John Cooper Works modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mini John Cooper Works sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mini John Cooper Works modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mini John Cooper Works sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mini John Cooper Works Yorumları

Mini John Cooper Works

Heyecan verici özelliklerle dolu her Mini John Cooper Works modeli motor sporları ruhunu temsil ettiğini göreceksiniz. Bu otomobillerin gücü, her talebi doğrudan ve yoğun bir şekilde harekete geçmesini sağlar. Virajlar birer birer yaklaşırken otomobiller de yollarda yaşamın tüm canlılığıyla ilerlemeye devam eder.

2023 Mini John Cooper Works’a bağlanmak için tek bir bakış yetecektir. Daha kapısını bile açmadan Mini John Cooper Works’ün farklı bir kulvarda olduğu fark edeceksiniz. Aerodinamik ön tampon ve sportif arka spoylerın sizi bekleyen heyecana dair ipuçları verdiğini göreceksiniz. Aracın içerisine girin ve ayrıcalıklı yarış otomobili duygusunu size aktarmak üzere tasarlanmış premium malzemeler ve pist odaklı detayları keşfetmenin keyfini sürün.

Mini John Cooper Works modelleri çığır açan Formula One otomobilleri üreticisi John Cooper tarafından tasarlanan yarış şampiyonlarının soyundan geliyor. Daha ilk bakışta yarışçı potansiyeli fark edebilen John Cooper’ın keskin bakışları yeni tanıtılan Klasik Mini’de de görülüyor.

Araçbul.com, Mini John Cooper Works fiyatlarının da olduğu fiyat listelerini titizlikle derleyerek sizlere sunmaktadır. Çünkü bilmektedir ki; bir otomobil aynı zamanda bütçe dostu olmalıdır. Ayrıca sitemiz, bu fiyat ve özellikleri kıyaslama imkanını da size vermektedir. Araçbul.com, sizinle hayalinizdeki otomobilin arasındaki mesafeyi kısaltmaktadır.

Advertisement Advertisement