Volkswagen Logo Volkswagen

Passat Variant

min. ₺1,051,600
maks. ₺1,282,500
Otomatik Benzinli
Business 1.5 TSI ACT 150 PS DSG
Hızlanma 8.7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.1 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp
Bagaj Hacmi 586 L
Otomatik Benzinli
Elegance 1.5 TSI ACT 150 PS DSG
Hızlanma 8.7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.1 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp
Bagaj Hacmi 586 L
ücretsiz teklif al

galeri

Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant Passat Variant
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Volkswagen Passat Variant. En dolu paketinin fiyatı Elegance 1.5 TSI ACT 150 PS DSG – ₺1,282,500 ve en boş paketi ise Business 1.5 TSI ACT 150 PS DSG -₺1,051,600’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Business 1.5 TSI ACT 150 PS DSG ₺1,051,600
    Elegance 1.5 TSI ACT 150 PS DSG ₺1,282,500

1. Yakıt Tüketimi

Volkswagen Passat Variant 100 kilometrede ortalama 5.1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Volkswagen Passat Variant 586 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Volkswagen Passat Variant Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Volkswagen Passat Variant modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Volkswagen Passat Variant sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Volkswagen Passat Variant modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Volkswagen Passat Variant sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Volkswagen Passat Variant Yorumları

VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT

2022 Volkswagen Passat Variant modeli, sizi olmak istediğiniz noktaya güvenli bir şekilde götürme garantisi sunmaktadır. Model, birçok yenilenmiş teknolojiye ve katiteli malzemelere sahiptir. Volkswagen Passat, kaliteli malzemeler ve geliştirilmiş teknolojileri şıklık ve konfor ile bir araya getirerek sizlere sunmaktadır. Üstelik geniş iç hacmi ile de, yolculuklarınızda istediğiniz eşyaları sizinle birlikte taşıma şansını da sizlere vermektedir. Özgüvenini tasarımında gözler önüne koyan model, LED “High” ön farlar, LED stop lambaları ve krom detaylara sahip olmaktadır. Volkswagen Passat Variant, sınfındaki birçok otomobile göre sürücüsüne daha fazla kişileştirme şansı tanımıştır. Modelin, 19”’e varan birbirinden etkileyici 10 farklı jant seçeneğini ve 16 dış tasarım renk seçeneği bulunmaktadır. İç tasarımda da, sınıfına göre beklentilerinizi karşılayıp üstüne çıkacak olan model, krom detayları dizaynında sıkça kullanmıştır. Her detayı, sizlerin konforuna göre tasarlayan model, dış tasarımda bulunan şıklık ve dinamikliği, iç mekana da taşımaktadır. Volkswagen Passat Variant, sahip olduğu ambiyans aydınlatması ile de gece yolculuklarınızı keyifli hale getirmektedir.

Volkswagen Passat Variant, progresif direksiyona sahip bir model olmaktadır. Progresif Direksiyon, düşük hızlarda gerçekleştirilen dönüşlerde direksiyon turunu azaltma özelliğine sahip olmaktadır. Park manevralarında büyük yardımı olacak olan direksiyon, size ekstra bir hakimiyet de sağlayacaktır. Model, uzun yolculuklarınızı keyifli konserlere çevirecek ses sistemini de bünyesinde barındırmaktadır. “DYNAUDIO Confidence” ses sistemi; 16 kanallı dijital bir amfiyle otomobil içine yerleştirilen 10 adet hoparlöre 700 Watt güç sağlamaktadır. Volkswagen Passat Variant, opsiyonel olarak sunulan, Römork stabilizasyon sistemine de sahip olma özelliğindedir. Park asistanı sayesinde, römorkunuzu yönlendirmek oldukça kolay olacaktır. Model, üç bölgeye hakim olabilen geliştirilmiş bir klimaya da sahip olmaktadır. Bu sayede otomobilde ki klimadan sadece sürücü değil, ön ve arka yolcularda faydalanma şansı yakalayacaktır. Ayrıca bu sistem, hem ekonomik hem de yüksek performanslıdır. Sistem, egzoz gazı gibi istenmeyen kokuların giderilmesinde de oldukça etkili olmaktadır. Volkswagen Passat Variant, size en gelişmiş sistemleri sunmaya devam etmektedir.

Araçbul.com aracılığı ile, istekleriniz doğrultusunda bir otomobili bulmak artık çok daha kolay. En uygun Volkswagen fiyatları ve en gelişmiş özellikli otomobiller, sitemizde sizleri bekliyor.