Cooper SE Metalik Beyaz Gümüş Cooper SE Metalik Esrarengiz Siyah Cooper SE Metalik Gece Siyahı Cooper SE Metalik İngiliz Yarışı Yeşili Cooper SE Metalik İzlanda Mavi Cooper SE Kırmızı Biber Cooper SE Metalik Moonwalk Gri
Mini Mini

Cooper SE

min. ₺1,526,170
maks. ₺1,526,170
Otomatik Elektrikli
Inspired 184 BG Otomatik Elektrikli
Ortalama Yakıt Tüketimi 17.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 211 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Cooper SE Inspired 184 BG Otomatik Elektrikli Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE Cooper SE

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Cooper SE hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mini Cooper SE

Mini Cooper SE modeli geçmişi geleceğe taşıyor. Bugün şehir içi trafiğinde benzersiz Mini stilinde otomobil kullanmak eskiye kıyasla çok daha güzel ve çekici. 2020 İlkbahar mevsiminde yollarda yerini alacak olan Mini Cooper SE modeli ile bu sürüş keyfi kısa süre içinde elektrikli bir hal alacak. İngiliz markasının 60 yıllık tarihindeki tamamen elektrikli ilk seri üretim modelinin pazara sunumuna az bir süre kala MINI, emisyonsuz ulaşımı amaçlıyor. BMW Group sosyal medya kanallarından izleyebileceğiniz "The Getaway Car" (Kaçış Otomobili) adlı kısa filmde yeni Mini Cooper SE günlük şehir trafiğinden kaçmak için ideal bir otomobil olduğunu bizlere fazlasıyla gösteriyor.

Kuzey İtalya şehri Torino’da geçen film, Mini’ye özgü mizah anlayışı yer alıyor. Filmde, yeni Mini Cooper SE modelinin sürücüsü yoğun trafiğin stresinden kaçmak için yolunu değiştirerek dar yan sokaklara dalar. Bu sokaklar ise sürücüyü doğrudan Via Nizza’daki aynı adı taşıyan mahallede yer alan Lingotto binasının çatısına götürür. Zamanında bir İtalyan otomobil üreticisinin en büyük üretim tesisi olan bu tarihi endüstriyel yapının çatısında bir kilometre uzunluğunda bir test pisti de bulunmaktadır.

Bakıldığı zaman Lingotto binası diğer şeylerin yanı sıra alışveriş merkezi ve otelleri barındırırken çatıda bulunan test pisti bu dönüşümün ardından bozulmadan kendini halen yenilemiş durumda. Mini Cooper SE bu tarihi pistte tur atan kırmızı renkli bir Klasik Mini Cooper’la bir araya gelerek 1969 yapımı sinema klasiği “İtalyan İşi” filmindeki efsanevi sahneyi akıllara getiriyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mini Cooper SE ve Mini Cooper modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement