BMW Logo BMW

M4 Coupe

min. ₺10,109,900
maks. ₺10,109,900
Otomatik Benzinli
Competition 3.0 Benzin 510 BG Otomatik
Hızlanma 3.5 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 650 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 10,2 L 100 km'de
Motor Gücü 510 hp
Bagaj Hacmi 440 L
ücretsiz teklif al

galeri

M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe M4 Coupe
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. M4 Coupe hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri BMW M4 Coupe. En dolu paketinin fiyatı Competition 3.0 Benzin 510 BG Otomatik – ₺10,109,900 ve en boş paketi ise Competition 3.0 Benzin 510 BG Otomatik -₺10,109,900’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Competition 3.0 Benzin 510 BG Otomatik ₺10,109,900

1. Yakıt Tüketimi

BMW M4 Coupe 100 kilometrede ortalama 10,2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

BMW M4 Coupe 440 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "BMW M4 Coupe Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. BMW M4 Coupe modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için BMW M4 Coupe sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

BMW M4 Coupe modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için BMW M4 Coupe sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

BMW M4 Coupe Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. M4 Coupe hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW M4 Coupe

Performansı yüksek ve etkileyici tasarımı olan BMW M4 Coupe öne çıkan M4 serilerindendir. BMW M modellerinde var olan atletik ve güçlü kimlik BMW M4 Coupe için de geçerlidir. Farklı ve işlevsel donanım seçenekleri ile tasarım özellikleri birleşince ortaya harika bir otomobil çıktı. Yukarıdan aşağıya inen karakteristik tavan görüntüsü BMW M4 Coupe’un güçlü karakterini daha da ortaya çıkarmış.

Çevik ve bir o kadar da güçlü BMW TwinTurbo motor ile sürüş zevkini doyasıya yaşarsınız. Ön kısmında bulunan farlar çift kademeli olup dik ve uzun böbrek ızgaralar ile ahenk oluşturur. Dilediğiniz BMW M4 Coupe donanım paketleri ile kendi Coupe’unuzu tasarlayabilirsiniz.

BMW M4 Coupe turbo motor ve arkadan itiş sistemine sahiptir. Aktif M diferansiyelli olup M serisine özgü süspansiyonu vardır. Kademeli şanzımanı, kısa aralıklı ve hassas vitesi araba sürerken yaşadığınız hazzı üst seviyelere çıkarır.  BMW M4 Coupe, otomobil kullanırken motor gücünü hissedeceğiniz bir seridir. Hız ve güç istiyorsanız BMW M4 Coupe size hitap edecektir. BMW M4 Coupe fiyatı farklı donanım paketleri ve opsiyonel özelliklerinden dolayı farklılık gösterir.

BMW M serilerinde var olan M ayarları BMW M4 Coupe için de geçerlidir. M ayarı ile sürüş dinamiklerini kişiselleştirmeniz mümkündür. Ön gösterge panelinde Head Up Display ve bağımsız yapılandırılması mümkün M Setup kısmı vardır. Aracınızı sürerken akıllı sürüş asistanı ile trafikte ve zorlu yol koşullarında rahat bir şekilde aracınızı kullanabilirsiniz. Akıllı sürüş asistanı uzun menzilli yollarda da kurtarıcınızdır. BMW M4 Coupe araç kullanırken dış dünya ile bağlantı için dijital hizmetler de sağlar. BMW Intelligent Personal Assistant sayesinde BMW ‘niz ile iletişim kurabilir aracınızın farklı dijital ve teknolojik özelliklerini kullanabilirsiniz.

BMW M4 Coupe sürücü güvenlik önlemleri açısından oldukça iyidir. Yol tutuşunuzu güçlendirir ve sizi yarı yolda bırakmaz. Direksiyon ve Şerit Yönlendirme Asistanı, Acil Durum Direksiyon Asistanı ve Şeritte Tutma Asistanı gibi önlemler sayesinde güvenliğiniz tehlikeye girmez. BMW M4 Coupe konforunuz için her şeyi düşündü. Size sadece bu konforu yaşamak kalıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW M Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement