sıfır km ds automobiles

2 araç listelendi
sırala:
DS 9
1 versiyon ₺4,478,100 - ₺4,478,100
DS 4
4 versiyon ₺2,075,400 - ₺2,371,600

DS AUTOMOBİLES

DS Automobiles markası, Group PSA ortaklığının lüks otomobil sınıfına aittir. Modele kısaca DS denmektedir. DS Automobiles, ilk olarak 2009 tarihinde piyasada var olmuştur. Citroen Markası'nın bir modeli olarak piyasada varlığını koruyan DS Automobiles, Citroen Markası'ndan ayrılarak  2014 yılında bağımsız bir marka haline gelmiştir. DS Automobiles, genel anlamı ile Fransız lüksünü yansıtan otomobil olarak tasarlanmak istenmiş ve bu şekilde yola çıkmıştır. İlk kez otomobil severlerin karşısına, Frankurt Otomobil Fuarı'nda çıkan Marka, bu fuarda büyük beğeni toplamıştır. DS Automobiles ilk defa ülkemizde 2015 yılında, İstanbul İli'nde Autoshow Fuarı'nda kendi standını açmıştır. Group PSA bünyesinde, Citroen ve Peugeot Markaları'ndan sonra üçüncü marka olarak yerini alan DS Automobiles, oldukça iddialıdır. Şuanda ülkemizde DS Automobiles Marka otomobil modelleri, Citroen Marka bayilerden yapılmaktadır. Servis hizmeti de Citroen Bayilerinde bulunmaktadır.

DS 9 SEDAN

Fransız otomobil devinin son yüzü ve sembolü 2021 DS 9 modeli sizlerle. E-TENSE hibrit alternatifi de bulunan yeni sedan otomobilimiz teknik mükemmeliyet, inanılmaz bir konfor seviyesi ve benzeri görülmemiş şıklık ön planda tutularak dizayn edildi.

DS 9, zarafet ve dinamizmin harmonisinden doğan modern çizgileri ile kendine mükemmel bir çizgi sunuyor. DS Kılıcı'ndan Clous de Paris işlemelerine, DS Fenerleri'nden gizli kapı kollarına, sıra dışı dizayn detayları ayrışmasını bu yüzden çok önemsiyoruz.

Modelde orta konsol, özgün detayları ile ayrışır: 'Clous de Paris' giyoş işlemeleri, kristaller içeren kumanda tuşu, B.R.M R180 saat ve inci dikişleri.

Advertisement Advertisement