Kuga Hibrit Beyaz Kuga Hibrit Blazer Mavi Kuga Hibrit Gümüş Metalik Kuga Hibrit Manyetik Gri Kuga Hibrit Metalik Kırmızı Kuga Hibrit Metalik Mavi Kuga Hibrit Metalik Turuncu Kuga Hibrit Mineral Gri
Ford Ford

Kuga Hibrit

min. ₺0
maks. ₺0
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

galeri

Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit Kuga Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Kuga Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Ford Kuga Hibrit

Ford Kuga Hibrit etkileyici bir SUV’dur. Farklı ve karakteristik güçlü yapısı SUV’lar arasından sıyrılmasını sağlar. 2022 Ford Kuga Hibrit güçlü motor seçenekleri ve çevreci yaklaşımı ile aradığınız araç olabilir. Ford Kuga Hibrit bir SUV’dan daha fazlasını vaad eder. Şarj edilebilir hibrit seçeneği verimlilik sağlar. Benzinli motoru ve elektrikli motoru birleşince yüksek performans ortaya çıkar. Asil ve güçlü bir görünümü olan Ford Kuga Hibrit’in motor özellikleri dış görünümü gibi güçlüdür. Zorlu yol koşullarında ya da trafikte yardımcınızdır. Arazi şartlarında da yüksek performansa sahiptir. Aracınızı zorlamadan arazi koşullarında da rahatlıkla kullanırsınız. Sahip olduğu yakıt verimliliği ihtiyaç duyacağınız bir özelliktir. Ford Kuga Hibrit’te benzinli ve elektrikli motoru birlikte kullanabileceğiniz gibi sadece elektrikli motoru da kullanmanız mümkündür. Yalnız elektrikli motor devrede iken sadece belli kilometreye kadar ilerleyebilirsiniz.

Ford Kuga Hibrit’in seveceğiniz özelliklerden biri de 5 farklı sürüş modudur. Aracınızın performansı seçeceğiniz bu sürüş modlarına göre değişiklik gösterir. Kullandığınız moda göre direksiyon ve süspansiyon hassasiyeti değişirken, hızı da ona göre ayarlanır. Bu 5 modda bulunan yol tutuş ve denge sistemleri ile aracınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Zemin türüne göre de Eko modlardan birini seçebilirsiniz. Gittiğiniz yol kumlu, ıslak, karlı ya da kaygansa bu modlardan birini seçerek yakıt tasarrufu da sağlarsınız.

Ford Kuga Hibrit’in Ford SYNC özelliği telefon ve aracınız arasında bağlantı kurar. Ford Kuga Hibrit’in iç mekanda bulunan dijital gösterge paneli sürüş moduna göre değişik temalara sahiptir. Sürücü asistan özellikleri ile güvenli seyahat edebilirsiniz. Adaptif hız kontrolü öndeki araca göre de hızınızı ayarlar. Ayrıca çevrede bulunan azami hız işaretlerini algılayarak hızınızı ona göre de değiştirir. Şerit takip sistemi ile kendi şeridinizin ortasında kalmanıza yardımcı olur. Yayaları ve bisikletli kişileri korumak için çarpışma önleme yardımcısı bulunur. Kamera ve radar teknolojisini kullanarak yakında yaya ve bisikletli varsa uyarı verir. Üstelik çarpışmayı önlemek için de otomatik fren yapar.    

 Bagaj bölümünde yeterli depolama alanı olmasına rağmen arka koltukları da katlanabilir. Bu sayede bagaj hacmi daha da artırılmış olur. Ayrıca arka koltukta kızak sistemi bulunur. Böylece arkada oturanların diz mesafesi de genişletilebilir. Tüm bunlar dışında ek donanım paketleri ve opsiyonel seçenekler düşünüyorsanız Ford Kuga Hibrit fiyatı değişir. Konforunuzu artıran ya da tasarıma katkı sağlayan bu özellikler aracınızın keyfine varmanıza yardımcı olur.

 

×