Kia Picanto

Kia Picanto

2 Versiyon

₺126.600 - ₺128.600

İncele
Kia Ceed

Kia Ceed

2 Versiyon

₺149.500 - ₺261.900

İncele
Kia Rio Hatchback

Kia Rio Hatchback

4 Versiyon

₺127.900 - ₺151.900

İncele
Kia Ceed SW

Kia Ceed SW

2 Versiyon

₺269.900 - ₺271.900

İncele

KIA

Kia, bir Kore markasıdır. Kurucusu,Chul Ho olan marka, 1994 yılında kurulmuştur. Marka, ülkesi açısından birçok ilke imza atmıştır. Kore'de ilk bisiklet ve otomobil üretici olma özelliğini taşıyan Kia, kurulduğu tarihten bu yana Kore Otomotiv sektörününe öncü olmaya devam etmektedir. Ayrıca dünya otomotiv piyasasına, Kore'yi girdirmeyi başaran bir markadır. Kia, 1998 yılında Hyundai ve Daimler-Chrysler ortaklığında satın alınmıştır. Ve asul yükseliş noktası, bu durumdan sonra olmuştur. Birçok açıdan kendini geliştiren marka, özellikle AR-GE çalışmalarına oldukça önem vermiştir. Özellikle ABD piyasasında oldukça başarılı olan Kia, bu başarısını Avrupa pazarına da taşımak istemiştir. Ve Avrupa'daki tüketicilere yönelik araştırmalar ve buna uygun tasarımlara yoğunlaşmıştır. Kia en büyük başarısını, SUV ailesinden olan  Sorento ve Sportage modelleri ile yapmıştır. Marka ayrıca, ülkemizde 4 yıl boyunca üst üste ''en çok satan 4×4'' olan model olmuştur.  Araçbul.com'da Kia Markası otomobillere, Kia Kampanyaları ile ulaşabilirsiniz.

KİA PICANTO

Kia Picanto, segmentine göre geniş iç hacmi ile otomobil severlerin tercihleri arasında olmaktadır. Yaşamınızın her alanında size konfor sağlayacak olan model, birçok renk seçeneğini sizlere sunmaktadır. Model aynı zamanda, arka sis farı ve gündüz farlarına da sahiptir.

KIA RIO HB

Kia Rio HB modeli, sınıfının en ferah ve konforlu kabinine sahip olma özelliğindedir. 6 renk seçeneğinde olan Kia Rio HB, arka sis farına da sahiptir. Model, kusursuz ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.

KIA CEED

Kia Ceed arka görüntü kamerası ile park etmeyi kolaylaştırıyor. 10 yönü ayarlanabilir sürücü koltuğu ile, de konforunuzu üst seviyeye taşımaktadır. Ayrıca model, anahtarsız giriş ve çıkışa da sahiptir.

KIA CEED SW

2020 Kia Ceed SW modeli ile yola çıkmak için bir sebebe ihtiyacınız yok. Onunla tüm yollar şıklık ve konforla beraber size oldukça keyifli gelecek.Baştan aşağı yenilenen şık tasarımı ile KIA CEED aklınızı başınızdan alacak

Sitemizde Kia modellerine ulaşabilir ve ayrıca sitemizde Kia fiyat listesini de bulabilirsiniz.