sıfır km lexus

2 araç listelendi
sırala:
LC Convertible
1 versiyon ₺14,452,000 - ₺14,452,000
LC
Lexus LC
renk
6 versiyon ₺12,668,000 - ₺13,802,000

LEXUS

Lexus, üst sınıf otomobiller üreten bir marka olma özelliği taşımaktadır. Bir Japon Markası olan Lexus, 1989 yılında Toyota tarafından kurulmuştur. Marka kaliteli malzemei sağlamlık ve lüks olması özellikleri ile kendine doğrudan bir pazar bulma şansını yakalamıştır. Kurulduğundan uzun süre sonra Japonya'da satışı olan Lexus Markası'nın, satışları özellikle ABD'de yoğunluk göstermiştir. Çünkü oldukça lüks ve pahalı olma özelliğini taşıyan Lexus'a en uygun pazar ABD'de bulunmaktadır. Lexus Markası, lüks otomobillerden ve Formula 1 araçlarından esinlenerek tasarlağı, ürettiği otomobillerini ilkini 1989 yılında ''Lexus'' adı ile piyasaya sürmüştür. Bununla birlikte başarılarının arkası kesilmemiştir. Bugün hala Lexus Markası'nın sahibi Toyota'dır. Ama yönetim kadrosunu tabiki de kendi yöneticilerinden oluşmaktadır. Lexus, hala 28 yıl önceki gibi Toyota'nın desteği altındadır. Ve hala lüks otomobil piyasasında başı çekmektedir.  Lexus günümüzde varlığını,  ABD, Avrupa, Latin Amerika ve Asya'yı da kapsayan oldukça geniş bir alanda sürdürmektedir. Lexus'un şuanda CEO’luk görevinde ise Kazuo Ohara bulunmaktadır. 2004 yılına gelindiğinde Abd’nin en dayanaklı ve sağlam malzemeye sahip olan markası olarak Lexus seçilmiş ve zirvede kalmak konusunda iddialıdır. Ve iddiasını kanıtlayarak, artarda 12 yıl bu ödülün sahibi olmuştur. Lexus Markası günümüzde ; Amerika, Asya, Orta doğu, Afrika ve Okyanusya’da en çok tercih edilen otomobiller arasındadır.  Sitemiz aracılığıyla da Lexus kampanyalarına ulaşabilmeniz mümkündür.

LEXUS CT

Lexus CT Modeli, kendi kendini şarj edebilen hibrit bir otomobil olma özelliğine sahiptir. Beş kapılı kompakt bir hibrit olan model, size birçok da renk seçeneği sunmaktadır.

2020 Lexus CT, lüks kompakt bir hibrit model olma özelliği taşımaktadır. Model, kendi kendisini şarj etme özelliğine sahip olmaktadır. 2018 yılı için yenilenen   Lexus CT, beş kapılı kompakt bir model olma özelliği taşımaktadır

LEXUS IS

Lexus IS Modeli, dinamik ve spor bir sedandır. Teknolojik yenilikler ve konforu aynı anda sunan model, Takumi ustaları tarafından el ile üretilmiştir.

Lexus IS Modeli, ileri teknoloji ile konfor ve olağanüstü tasarımı bir araya getirmektedir. Bir Sedan otomobil olma özelliği gösteren model, spor detaylar ile kendini göstermektedir. Model, dinamik ve enerjik bir yapıya sahip olmaktadır.

LEXUS LS

Lexus LS, beşinci nesil üst düzey bir otomobildir.  Sürücü odaklı kokpite de sahip olan model, güvenliğinizi her zaman en üst noktada tutar.

2020 Lexus LS modeli, konfor ve eşsiz bir mühendisliğin bir araya gelmiş hali olmaktadır. Beş yıllık bir çalışmanın ürünü olan 2019 Lexus LS, baştan aşağı geliştirilmiştir. Beşinci nesil olan lüks Lexus LS, Lexus Markası'nın mühendislik harikası haline gelmektedir.

LEXUS ES

Tamamen yeniden tasarlanarak üretilen model Lexus ES, sizin ve sevdiklerinizin yeni gözdesi olmaya aday bir otomobil olmaktadır.

Yenilikçi teknolojilerle de sürüşünüzü eşsiz bir deneyime dönüştüren Lexus ES, yan profili ve geniş duruşu ile de girdiği her ortamda fark yaratarak, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Bütün Lexus Marka otomobillerde olduğu gibi Lexus ES Modeli'nde de, Takumi ustalarının titizliği göze çarpmaktadır.

LEXUS LC

Sizi baştan aşağı harekete geçirme gibi inanılmaz özelliğe sahip olan bir otomobil almak mümkün olsaydı bu yeni 2020 Lexus LC modeli olurdu.

Bu hibrit teknolojisi, sürücünün amacını anlayabilmek, rahat sürüş sağlamak, ya da süresiz enerji için özel geliştirilmiş bir yapay zekaya sahip bir modeldir. Bu sebeple bu hibrit model aklınızdakini okuyabilir.

Lexus markası bu modellerden ayrıca, Lexus RCF, LC,UX VE ES modellerini de bünyesinde barındırmaktadır. Bütün bu modellerin fiyatlarına sitemiz aracılığı ile Lexus fiyat listesinden ulaşabilirsiniz.

Advertisement Advertisement Advertisement