Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

A Serisi Sedan

min. ₺1,480,500
maks. ₺1,480,500
Otomatik Benzinli
AMG A 200+
Hızlanma 8,1 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5,2 L 100 km'de
Motor Gücü 163 hp
Bagaj Hacmi 370 L
ücretsiz teklif al

galeri

A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan A Serisi Sedan
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz A Serisi Sedan. En dolu paketinin fiyatı AMG A 200+ – ₺1,480,500 ve en boş paketi ise AMG A 200+ -₺1,480,500’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    AMG A 200+ ₺1,480,500

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz A Serisi Sedan 100 kilometrede ortalama 5,2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz A Serisi Sedan 370 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz A Serisi Sedan Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz A Serisi Sedan modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz A Serisi Sedan sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz A Serisi Sedan modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz A Serisi Sedan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz A Serisi Sedan Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. A Serisi Sedan hakkında sen ne düşünüyorsun?

MERCEDES A SERİSİ SEDAN

Donanım çizgileri ile fark yaratan 2022 Mercedes A Serisi Sedan, duygusallığı ve sadeliği bir araya getirerek, size sunmaktadır. Oldukça net olan yüzeylere sahip olan 2019 Mercedes A Serisi, belirgin çizgiler ile de farkını ortaya koymaktadır. Model, dış ve iç tasarımında sade olduğu kadar, duygusallığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Modelin iç ve dış tasarımında var olan ve versiyona göre değişen donanımlar; 16 inç, beş çift kollu hafif alaşım jantlar, Style Progressive AMG, MBUX gelişmiş fonksiyonlar, Dokunmatik kumanda paneli, MBUX Multimedya sistemi, 17 inç, 10 kollu vanadium grisi hafif alaşım jantlar, Dijital radyo ön hazırlığı, 10.25 inç, merkezi medya ekranı, Karbon fiber görünümlü süslemeler, Run-flat lastikler, Otomatik kararan iç ve sol dış dikiz aynası, Elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, Akıllı telefon entegrasyon paketi, İki tonlu neva grisi / siyah ARTICO deri, spor koltuklar, Spor koltuklar, Koltuk Konfor Paketi, Alçaltılmış Konforlu Süspansiyon, Nappa deri kaplı çok fonksiyonlu spor direksiyon simidi, Ambiyans Aydınlatması, Alüminyum süslemeler, Konforlu, hıza duyarlı direksiyon sistemi, Panoramik açılır cam tavan, 18 inç, beş çift kollu, AMG tasarımı, parlak tornalanmış hafif alaşım jantlar olmaktadır.

Mercedes A Serisi Sedan sahip olduğu gelişmiş güvenlik teknolojileri ile, sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini en üst seviyeye taşıyacaktır. Güvenli olan yolculuklarınız, konfor açısından da birçok gelişmiş seçenek ile iyileştirilecektir. Modelin, bünyesinde bulundurduğu gelişmiş güvenlik sistemleri ve konfor detayları; Aktif Şerit Takip Yardımcısı, Style Progressive AMG, Asimetrik katlanır arka koltuk sırtlıkları, Diz hava yastığı, Mercedes Acil Durum Çağrı Sistemi, 7G-DCT çift kavramalı otomatik şanzıman, Hız sabitleyici ve sınırlayıcı, Lastik basınç kontrol sistemi, Yarı otomatik klima sistemi, LED Yüksek Performanslı Farlar, Yangın söndürücü, DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu, Orta konsolda açılıp kapanabilir eşya gözü, Geri görüş kamerası, Aktif Park Yardımcısı, Koltuk Konfor Paketi, Yağmur sensörlü ön silecekler, Aydınlatmalı makyaj aynaları, Sürücü için gözlük muhafazası, Yaya koruma özellikli aktif motor kaputu, Siyah ARTICO deri, konfor koltuklar, Konfor koltuklar, Konforlu süspansiyon, Deri kaplı çok fonksiyonlu spor direksiyon simidi olmaktadır.

Araçbul.com, birçok model özellikleri ve Mercedes A Serisi Sedan fiyatlarını bünyesinde bulundurarak, sizlere sunmaktadır. Hayalinizdeki otomobil modelleri, tek bir tık mesafenizde!