LS Bordo LS Gümüş Gri LS Koyu Mavi LS Koyu Metalik Gri LS Kum Grisi LS Siyah LS Sonik Beyaz LS Titanium Gri LS Vişne Kırmızısı LS Bakır Kahve
Lexus Lexus

LS

min. ₺11,962,400
maks. ₺11,962,400
Otomatik Hibrit
Exclusive 500h AWD
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 560 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

LS Exclusive 500h AWD Otomatik, Hibrit, 3456 cc ,

galeri

LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS LS

kullanıcı yorumları

  • MisafirLS 15/12/2021 20:39
  • MisafirLS 15/12/2021 20:39

Lexus LS

Lexus LS modeli, konfor ve eşsiz bir mühendisliğin bir araya gelmiş hali olmaktadır. Beş yıllık bir çalışmanın ürünü olan Lexus LS, baştan aşağı geliştirilmiştir. Beşinci nesil olan lüks Lexus LS , Lexus Markası'nın mühendislik harikası haline gelmektedir. Yeniden tasarlanan ve üretilen Lexus LS Modeli, üstün bir yol tutuşuna, atletik ve dinamik bir yapıya sahip olmaktadır. Birçok renk seçeneğine sahip olan model, dikkat çekici ve fark yaratan bir tasarımı bünyesinde bulundurmaktadır.

Lexus LS modelinin iç mekan tasarımında tamamen el işçiliği kullanılmıştr. Kapı içi ahşap kaplamalar ve LS Modeli'nin ultra sessiz yapılı iç kabini Takumi sanatının bir yansımasıdır. Modelin kapı koluna dokunduğunuzda, araca rahat binmeniz sağlanmak için ön koltuklar otomatik olarak alçalıp, geri çekilme özelliğine sahip olmaktadır.Buna, gerçek bir Omotenashi misafirperverliği de denmektedir. Konfor deteyları ile, segmentinde öncü olan model, 28 yönde ayarlanabilen Shiatsu masajlı koltuklara da sahip olmaktadır. Gün boyunca size eşlik edecek olan model, iyi bir gün geçirmeniz amacı ile, 28 yönde ayarlanabilen ön koltukları size sunmaktadır. Ayrıca bu koltuklar, shiatsu masajı da yapabilme özelliğindedir. Arka koltukta yolculuk eden yolculularınız ise, yedi farklı Shiatsu masajı ile otomatik yatırılabilme özelliğinde olan ottoman tipi koltuklara sahip olmaktadır. Ultra sessiz olabilen model, Mark Levinson Surround müzik sistemini bünyesinde bulundurma özelliğine sahip olmaktadır. Quantum Logic Immersion teknolojisi ile ekstra sessiz olan kabin, Mark Levinson Surround müzik sistemi ile de konser tadında yolculuklar sunacaktır. Birçok yeniliği bünyesinde bulunduran Lexus LS, hibrit teknolojisini de bünyesinde bulundurmaktadır. Modelde bulunan çok aşamalı olan hibrit motor seçeneği, performans, sessiz ve sorunsuz çalışma ve yakıt verimliliği konularında öne çıkarak, fark yaratmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Lexus LS ve Lexus modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement