Honda Logo Honda

Type-R

min. ₺4,172,000
maks. ₺4,172,000
Manuel Benzinli
GT 2.0L VTEC Turbo
Hızlanma 5,4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 420 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.2 L 100 km'de
Motor Gücü 329 hp
Bagaj Hacmi 410 L
ücretsiz teklif al

galeri

Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R Type-R
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Type-R hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Honda Type-R. En dolu paketinin fiyatı GT 2.0L VTEC Turbo – ₺4,172,000 ve en boş paketi ise GT 2.0L VTEC Turbo -₺4,172,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    GT 2.0L VTEC Turbo ₺4,172,000

1. Yakıt Tüketimi

Honda Type-R 100 kilometrede ortalama 8.2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Honda Type-R 410 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Honda Type-R Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Honda Type-R modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Honda Type-R sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Honda Type-R modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Honda Type-R sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Honda Type-R Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Type-R hakkında sen ne düşünüyorsun?

Honda Civic Type-R

Sorgulamayı, meydan okumayı, her zaman daha iyi olmayı ve asla yerimizde saymamayı seviyorsanız Honda Civic Type-R modeli tam da size göre.

Honda mühendislerinin benimsediği bu ilkeler, şu ana kadar edinilen bilgilere bakıldığı zaman tüm tecrübeleri ve geleceğe yönelik tutkularımızı Yeni Civic Type R modeline aktarmamıza da olanak sağlıyor diyebiliriz.

Tepeden tırnağa yeniden dizayn edilen Honda Civic Type-R, size mümkün olan en iyi sürüş keyfini sunmak üzere asfalta indi bile.

Yeni yüksek rijitlik seviyesine sahip gövde ve tamamı yenilenen süspansiyon sistemi ile beraber Yeni Civic Type R’ın viraj alma yeteneği ve direksiyon tepkileri hem üst düzey hem de mükemmel.

Honda mühendislerinin üzerinde çalıştığı bu yeni geliştirmeler neticesinde, atak sürüş karakteri ve maksimum seviyede güç transferi için çalışan bileşenler Civic Type R modelinin performansını bir üst seviyeye çıkarmak için fazlasıyla yeterli.

Honda modelinin Ön akstaki MacPherson süspansiyon bağlantıları, yüksek tork değerinin direksiyona etkisini azaltarak yol tutuşunu geliştirirken, çok kollu bağımsız arka süspansiyon da fren anında stabiliteyi ve otomobilin genel dengesini artırmaya yardımcı olmak için var.

Uyarlanabilir Amortisör Sistemi ve sınırlı kaydırmalı kilitli diferansiyelle desteklenen Yeni Civic Type R modelinin daha kontrollü ve stabil olması ile birlikte sürüş keyfi bir üst seviyeye hatta zirveye taşıyacak.

Bir otomobil daha motoru çalıştırmadan kalp atışlarınızın hızlanmasına sebep oluyorsa, ruh eşinizi bulduğunuzu söyleyelim.

Honda Civic Type-R modelinin her detayında motor sporlarından ilham alan yarışçı ruhunu göreceksiniz. Alaşım vites kolu ve okunması kolay göstergeler aracın iç mekanına sportif bir görünüm kazandırırken, otomobilinizin seri numarasının yazılı olduğu Civic Type R plakası sizi hiç olmadığınız kadar özel hissettirecek.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Honda Civic Type-R ve Honda modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement