Range Rover Sport Hibrit Ateş Kırmızı Range Rover Sport Hibrit Fuji Beyaz Range Rover Sport Hibrit Giola Yeşili Range Rover Sport Hibrit Karpat Gri Range Rover Sport Hibrit Lantou Bronz Range Rover Sport Hibrit Portofino Mavi Range Rover Sport Hibrit Santorini Siyah Range Rover Sport Hibrit Varesine Mavisi
Land Rover Land Rover

Range Rover Sport Hibrit

min. ₺12,805,728
maks. ₺15,303,033
Otomatik Hafif Hibrit
SE 3.0 D300 Otomatik Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 450 L
Otomatik Hafif Hibrit
DYNAMIC SE 3.0 D300 Otomatik Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 450 L
Otomatik Hafif Hibrit
DYNAMIC HSE 3.0 D300 Otomatik Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 450 L
Otomatik Hafif Hibrit
AUTOBIOGRAPHY 3.0 D350 Otomatik Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 450 L
Otomatik Hafif Hibrit
DYNAMIC HSE 3.0 P400 Otomatik Benzin-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 9.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 450 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Range Rover Sport Hibrit SE 3.0 D300 Otomatik Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 2997 cc ,
Range Rover Sport Hibrit DYNAMIC SE 3.0 D300 Otomatik Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 2997 cc ,
Range Rover Sport Hibrit DYNAMIC HSE 3.0 D300 Otomatik Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 2997 cc ,
Range Rover Sport Hibrit DYNAMIC HSE 3.0 P400 Otomatik Benzin-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 2996 cc ,
Range Rover Sport Hibrit AUTOBIOGRAPHY 3.0 D350 Otomatik Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 2997 cc ,

galeri

Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit Range Rover Sport Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Range Rover Sport Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Land Rover Range Rover Sport Hibrit

Land Rover Range Rover Sport Hibrit, olağanüstü bir tasarım gücüne sahip olmaktadır. Oldukça kaslı bir yapısı olan model sportif bir görüntüye sahip olmaktadır. Yeni bir ızgaradan ve yeniden tasarlanmış motor kapağından oluşan model, Oldukça modern bir hisse sahip olan Range Rover Sport Hibrit, opsiyonel akıcı hareketleri sinyal lambalar, aracı sarmalayan LED lambalarla tamamlanmıştır. Ortam aydınlatması da gayet verimli olan model, konforu ve işlevselliği bir araya getirmektedir. Touch Pro Duo'ya sahip model, bu özelliği ile fark yaratmaktadır. Modelde, iç mekan oldukça sade ve aynı zamanda dikkat çekicidir. Sürücü odaklı olan kokpit, özen ve titizlik ile tasarlanmıştır.

Land Rover modeli sürekli olan değişen amortisör ayarları da sürüş ve sürücünün kontrolü arasında mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Otomobilinizin ayarları, saniyede beşyüze kadar ulaşabilmektedir. Markanın imzası niteliğinde olan LED farlar, Yeni Range Rover Sport Hibrit Modeli'nde de mevcuttur. Pixel LED farlar, standart LED farlara göre, beş kat daha fazla ışık vermektedir. Haber ve eğlence açısından da oldukça gelişkin sistemlere sahip olan model, Touch Pro Duo araç içi haber/eğlence sistemini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede yolculuklar olduğundan daha keyifli hale gelmiştir. Yeni Range Rover Sport Hibrit, olağanüstü bir yol tutuş performansına da sahip olmaktadır. Yönlendirme performansı açısından da, oldukça yetkin olan model, oldukça dinamik bir SUV ailesi üyesi olmaktadır.

Land Rover Range Rover Sport Hibrit, şehir yaşantısının rutin ve kalabalık yaşantısından sıkılanlarla birlikte, doğa ve arazi yolculukları yapmaya adaydır. Model, sürücü destek sistemleri açısından gelişmiş sistemleri bir araya getirmiştir. Acil durum freni, sizin araçlara ve yayalara çarpma olasılığınızı ortadan kaldırmaktadır. Böyle bir durum algılandığı takdirde sistem, sürücüyü uyaracak ve önlemini alması için zaman kazandırmış olacaktır. Modelde bulunan şerit terk uyarısı ile de, herhangi bir dikkat dağınıklığı durumunda şeritten çıkacak olursanız, otomobiliniz buna engel olmaktadır. Bunu, direksiyon titretmesi ve görsel uyarılarla yapmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Land Rover Range Rover Sport Hibrit ve Land Rover modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement