sıfır km jeep

3 araç listelendi
sırala:
Wrangler
1 versiyon ₺8,615,000 - ₺8,615,000

JEEP

Jeep markasına ismini veren marka olan Jeep Markası'nın temelleri 1938 yılında atılmıştır. ABD tarafından köklendiren marka, ABD savaş araçlarıının ve motorsikletlerin daha güçlü ve daha güvenli olması istenmesi üzerine kurulmuştur. ABD'nin manevra kabiliyeti daha yüksek ve daha güçlü olacak araçları için birçok firma rekabete başladı. Birçok firma arasından üç tanesi diğerlerinin arasından sıyrılmayı başardı.  Bu otomobil markaları; American Bantam, Willys-0verland ve Ford oldu. Ford ve American Bantam arasından sıyrılan Willys-0verland, bu iki markada ki bir takım özellikleri de alarak bir model üretmiştir. Özellikle diğer markalardan ayrılma sebebi, 738,74 $'lık fiyatı olmuştur. Bununla birlikte; Toledo ve Ohio'da üretim tesisleri bulunan Willys-Overland İkinci Dünya Savaşında kullanılmak üzere, çeşitli yenilikleri üzerinde bulunduran ''Willys MB'' üretimine başladı. Bunun için Amerikan Ordusu ile anlaşma yapan marka, bu aracın bir efsaneye dönüşeceğinden habersizdi. Böylece bugünkü ismi ile Jeep Markasının serüveni, 23 Temmuz 1941 tarihinde başlamış oldu. Bu tarihten günümüze kadar Jeep başlı başına bir marka haline gelmiş, ve bir ekol olmuştur. Jeep otomobillerine sahip olmak için Jeep kampanyalarını, araçbul.com'dan takip edebilirsiniz.

YENİ JEEP COMPASS

Yeni Jeep Compass, birçok renk seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. SUV ailesinden olan Compass, zerafet ve konforu bünyesinde barındırıyor. Aeorodinamik bir tasarıma sahip olan model ile girdiğiniz her ortamda fark yaratın. Ayrıca Yeni Compass modelinde, şerit değiştirme ikaz sistemi, önden çarpma uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi ve yeni görüş kamerası sistemi de mecuttur.

Jeep Compass modeli, yeniden dizayn edilmiş koltuklar ile farkını ortaya koymaktadır. Koltuklar ve diğer bütün iç tasarımda kullanılan kaliteli malzemeler, zevkin ve zerafetin bir göstergesi olmaktadır. 2020 Jeep Compass modeli'nin iç tasarımındaki bütün detaylar, sizin ve sevdiklerinizin konforu için tasarlanmış ve üretilmiştir

JEEP RENEGADE

Jeep Renegade, 5 kişiye kadar rahatça yolculuk edebilecek bir iç hacime sahiptir. Ayrıca geniş bagajı ile de uzun yolculuklarınızı daha keyifli hale getirecektir. Ön çarpışma uyarı sistemi ve LaneSense şerit değiştirme ikaz sistemininde dahil olduğu 60'dan fazla güvenlik sistemi ile Renegade güvenliğinizi her detayın önüne taşımaktadır.

Jeep Renegade, şehir rutininden sıkılan bireylere maceranın ve keşfetmenin yolunu açmaktadır. Tek ihtiyacınız yol arkadaşınız. 2020 Jeep Renegade, ve gidecek bir rotadır. Model, Jeep Markası'na yeni bir boyut kazandırmaktadır. Dış tasarım açısından yepyeni detayları profesyonelce bir araya getiren model, doğal detayları şehir açısından yorumlamaktadır.

JEEP GRAND WRANGLER

Tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olan Jeep Wrangler, LED sis lambalarına da sahiptir. Model, sahip olduğu uconnet sistemleri ile eğlence ve yolculuğu bir araya getirmiştir. Premium müzik sistemleri sayesinde ise yüksek kalitede bir müzik keyfi sunuyor. Ayrıca model, 7'' gösterge sistemine de sahiptir. Wrangler şerit değiştirme ikaz sistemi, mevcut kazadan kaçınma sistemleri ve park destek sistemlerine de sahiptir.

Jeep Wrangler modeli, dinamik ve özgür bir tasarımı size sunmaktadır. Off-road sürüş konusunda da oldukça iyi bir performansa sahip olan model, çıkarılabilir tavan ile de açık hava deneyimini size sunacaktır. Kendi zevkinize göre kişileştirebileceğiniz renk seçenekleri de, modelde bulunmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement