Tonale Hibrit Alfa Beyazı Tonale Hibrit Alfa Kırmızısı Tonale Hibrit Alfa Siyahı Tonale Hibrit Misano Mavi Tonale Hibrit Vezüv Gri
Alfa Romeo Alfa Romeo

Tonale Hibrit

min. ₺2,312,750
maks. ₺3,042,750
Otomatik Hibrit
TI 1.5 160HP MHEV DCT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 500 L
Otomatik Hibrit
Veloce 1.5 160HP MHEV DCT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 500 L
Otomatik Plug-in Hibrit
Veloce 1.3 280hp Plug-in Hybrid eAWD
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 385 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Tonale Hibrit TI 1.5 160HP MHEV DCT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,
Tonale Hibrit Veloce 1.5 160HP MHEV DCT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,
Tonale Hibrit Veloce 1.3 280hp Plug-in Hybrid eAWD Otomatik, Plug-in Hibrit, 1332 cc ,

galeri

Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tonale Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Alfa Romeo Tonale Hibrit

Alfa Romeo’nun ilk Plug-in Hybrid modeli bizlere üstün kalite ve şık detaylar sunuyor. Dinamik bir tasarım ile bizleri karşılayan model 21. yüzyılda sportifliğin anlamını yeniden keşfetmenin temel ögelerini bizlere sunuyor.

Alfa Romeo modeli üstün malzeme, son teknoloji ve gelişmiş bağlanabilirlik özellikleri ile dikkat çekiyor. Model, Alfa Romeo tarzında sürüş keyfinin anlamını bizlere fazlasıyla yansıtıyor.

Alfa Romeo modellerinde olağanüstü verimliliği sizlere sunmak için Tonale Plug-in Hybrid modelinde 15,5 kWh kapasiteli 306 V lityum-iyon batarya kullanıyor. Nikel-manganez-kobalt batarya paketi ile bu model bizleri karşılıyor. Alfa Romeo modeli sınıfının en iyileri arasında yer alıyor. 7,4 kW hızlı şarj cihazı kullanıldığı anda yalnızca 2,5 saatte tam şarj olabilme imkânı ile karşımıza çıkıyor. Tonale Plug-in Hybrid modeli yalnızca şehir içi döngüsünde 82 km'ye varan saf elektrik menzili ve 600 km'ye varan toplam sürüş menzili ile sizi yarı yolda bırakmamak için yoğun çaba harcıyor.

Cezbedici bir sürüş deneyimi ile karşımıza çıkan model mükemmel çekiş ve hızlanma imkânı sunuyor. Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid, konforlu ve keyifli bir yol arkadaşı olmak için geliştirildi. Dört tekerlekten çekiş sistemi ile karşımıza çıkan modelde; optimum çeviklik, hafiflik ve çarpıcı sürüş dinamikleri bir arada sunuluyor.

En yeni gelişmiş sürücü destek sistemlerini üzerinde bulunduran model tüm seyahatlerinizde olumlu bir hava yaratmak adına geliştirildi. Son teknoloji Alfa Romeo modeli teknolojik çözümler ve işlevler sunuyor. 2. seviye otonom sürüşe imkân sağlayan bu araç herkesin gelişmiş kontrol ve konforun keyfini çıkarmasını olanak sağlıyor.

Alfa Romeo Tonale Hibrit Özellikleri

Alfa Romeo Tonale Hibrit modeli 160 BG ve 280 BG iki farklı güç seçeneği ile karşımıza çıkıyor. 240 Nm ve 270 Nm tork ile karşımıza çıkan model 1469 ve 1332 cc olmak üzere iki farklı güç seçeneği ile karşımıza çıkıyor. 1525 ve 1835 kg net ağırlık kapasiteleri ile karşımıza çıkan araç bizlere 500 ve 385 litre olmak üzere iki farklı bagaj hacmi sunuyor. 0’dan 100 km hıza 8.8 saniyede ulaşan aracın yakıt depo hacmi 55 litre olarak bizleri karşılıyor. 6 ve 7 olmak üzere iki farklı şanzıman tipi vitesli Alfa Romeo modeli 100 km’de ortalama 6.0 litre yakıt tüketimine sahip. Tüm bu özellikler ile birlikte Alfa Romeo Tonale Hibrit modeli bizlere eşi benzeri olmayan bir sürüş deneyimi sunuyor.

Alfa Romeo Tonale Hibrit Fiyat Listesi

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Alfa Romeo Tonale Hibrit ve Alfa Romeo modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement