Tonale Hibrit Alfa Beyazı Tonale Hibrit Alfa Kırmızısı Tonale Hibrit Alfa Siyahı Tonale Hibrit Misano Mavi Tonale Hibrit Vezüv Gri
Alfa Romeo Alfa Romeo

Tonale Hibrit

min. ₺1,577,300
maks. ₺1,652,300
Otomatik Hibrit
TI 1.5 160HP MHEV DCT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 500 L
Otomatik Hibrit
Veloce 1.5 160HP MHEV DCT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 500 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Tonale Hibrit TI 1.5 160HP MHEV DCT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,
Tonale Hibrit Veloce 1.5 160HP MHEV DCT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,

galeri

Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit Tonale Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tonale Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

ALFA ROMEO TONALE HİBRİT

Alfa Romeo stili ve karakteristik İtalyan tasarımı ile modernlik ve işlevsellik ışığında yeniden yorumlanan bir tasarıma sahip. Alfa Romeo Tonale Hibrit Sürücüyü her koşulda merkezine koyan bir tasarıma sahiptir. Premium malzeme ve dashboard, ambiyans aydınlatması ile ilk bakışta bir Alfa Romeo havasına sahiptir.

2022 Alfa Romeo Tonale Hibrit sahip olduğu yeni nesil yazılım mimarisi sayesinde çok çeşitli teknolojik yenilikler vaat eder. Alfa Romeo Tonale Hibrit NFT blok zinciri sertifikasyonuna sahip ilk otomobildir. Otomobil içinde ve dışında en iyi deneyimi sağlamayı amaçlayan entegre dijital hizmetlerden oluşan bir eko-sisteme sahiptir.

2022 Alfa Romeo Tonale Hibrit, sürdürülebilir mobiliteye dönük bir geleceğe sarsılmaz bir adanmışlıkla ve bir Alfa Romeo sahibi olmanın verebileceği içgüdüsel deneyimden ödün vermeden, Alfa Romeo’nun elektrifikasyon dünyasına girişi olarak tarihe geçiyor.

Tonale, daha içgüdüsel bir sürüş deneyimi sunmak için insan-makine birleşimini Gelişmiş Sürücü Asistan Sistemleri (ADAS) ile bir üst seviyeye ulaştırır. İkinci seviye otonom sürüşe ulaşılması ile otomobildeki tüm yolcular güvenli ve konforlu bir yolculuğun keyfini sürer.

×