Captur Hibrit Alev Kırmızısı Captur Hibrit Arizona Turuncu Captur Hibrit Bulut Gri Captur Hibrit Demir Mavi Captur Hibrit Gümüş Gri Captur Hibrit Okyanus Mavisi Captur Hibrit Sedef Beyazı Captur Hibrit Yıldız Siyahı
Renault Renault

Captur Hibrit

min. ₺155,000
maks. ₺1,615,900
Otomatik Hafif Hibrit
Touch Plus 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 422 L
Otomatik Hafif Hibrit
Icon 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 422 L
Otomatik Hafif Hibrit
RS Line 1.3 Mild Hybrid EDC 155 bg
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 422 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Captur Hibrit Touch Plus 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg Otomatik, Hafif Hibrit, 1332 cc ,
Captur Hibrit Icon 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg Otomatik, Hafif Hibrit, 1332 cc ,
Captur Hibrit RS Line 1.3 Mild Hybrid EDC 155 bg Otomatik, Hafif Hibrit, 1332 cc ,

galeri

Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit Captur Hibrit

kullanıcı yorumları

  • MisafirCaptur Hibrit 10/01/2023 17:29

    Bu fiyatlar gerçek mi inanmadım.Motor hacmi yüksek vergiye girdiğinden fiyat yüksek kaçmış biraz.Rahat desen rahat değil.Geniş desen geniş değil.Bolca yakıyor.Yedek parça pahalı.Neden bu aracı Türkiye ye getirdiler anlamadım.

  • MisafirCaptur Hibrit 25/07/2023 17:18

Renault Captur Hibrit

Renault Captur Hibrit, macerayı size getirecek olan bir sürüş deneyimi sunacaktır. Maceracı ruhunu her detayında barındıran Renault Captur Hibrit modelinin dış mekan tasarımında; Elektrikli ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları, Elektrikli, Isıtmalı ve Otomatik Katlanan Dış Dikiz Aynaları, Farklı Renklerde Dış Kişiselleştirme çıtaları bulunmaktadır. Sürücü odaklı bir iç mekan tasarımına sahip olan model, yolcuların konforunu da es geçmemiş ve iç mekan tasarımında kaliteli malzemeler ve fonksiyonel donanımlar kullanmıştır. Modelin iç mekan tasarımında öne çıkan detaylar; Manuel Klima, Elektronik Klima, Sabit Cam Tavan, Eller Serbest Renault Card Sistemi, Otomatik Yanan Farlar, Yağmur Sensörü, Yol Bilgisayarı, Elektrikli Arka Camlar, Karartılmış Arka Camlar, Deri Direksiyon, Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon, Ön Koltuk Kol Dayanağı, Kızaklı Arka Koltuk, Arka Koltuk 1/3-2/3 Katlanma Özelliği, Isıtmalı Ön Koltuklar, Siyah Deri Koltuklar, LED Okuma Işığı, Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi, USB Bağlantısı, Bluetooth Bağlantısı, 7" Dokunmatik Ekran Medianav Paketi, Medianav Navigasyon Medianav Paketi, LINK İnternet Bağlantılı Entegre Navigasyon ve Multimedya Sistemi olarak sıralanabilmektedir.

Renault Captur Hibrit, diğer Renault Modelleri gibi güvenlik sistemleri açısından da oldukça zengin olmaktadır. Modelin sahip olduğu güvenlik sistemlerine; Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Denge Programı (ESC), Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR), Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Extended Grip Sistemi, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder), Sürücü ve Ön Yolcu Hava Yastıkları, İptal Edilebilir Ön Yolcu Hava Yastığı, Ön Sıra Baş ve Göğüs Yan Hava Yastıkları, Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX), Viraj İçi Aydınlatma Fonksiyonlu Ön Sis Farları, Full LED Ön Farlar, LED Gündüz Farları, Arka Park Sensörü, Geri Görüş Kamerası, Lastik Basınç Kontrol Sistemi, Emniyet Kemer İkazı, Merkezi Kilit, Stop & Start, Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası (Elektrokrom), Isıtmalı Arka Cam, Lastik Tamir Kiti ve Yedek Lastik örnek olarak verilebilmektedir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Renault Captur Hibrit ve Renault  modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement