sıfır km toyota

3 araç listelendi
sırala:
Corolla HB
2 versiyon ₺1,600,000 - ₺1,718,000
Yaris
4 versiyon ₺1,176,700 - ₺1,310,000
Corolla
5 versiyon ₺1,346,500 - ₺1,727,500

TOYOTA

Toyota Motor Corporation’un kuruluşuna kısaca gözatalım. Toyota 1933 yılında kurulmuştur. Toyoda Automatic Loom Şirketi'nin otomobil bölümü olarak faaliyetine başlayan Toyota, Japon hükümetinin de otomobil üretimini desteklemesi ile ivmesini arttırmıştır. Kurucusu, Toyoda Automatic Loom Şirketi'nin kurucusunun mühendis olan oğlu, Kichiro Toyoda'dır.  İlk üretimine sadece, 3 adet aerodinamil otomobil ile başlayan marka, daha sonrasında mini kamyon üretimine başladı. 1937 yılında, Toyoda Automatic Loom  bünyesinden ayrılan Toyota Motor Corporation, artık bağımsız bir markaydı. Bununla birlikte daha çok otomobil üretmeye başlayan Toyota, o dönemde oldukça fazla olan ABD üretimi otomobilleri bile geride bıraktı. Tam o döneme denk gelen Dünya Savaşı ile birlikte, Toyota sadece 200 adet araba üretebildi. Savaşın etkilerinin azalması ile birlikte, üretimi de artan Toyota, o dönemde büyük ses getiren ''SA'' tipi araç üretimininde oldukça başarılı oldu. Tam o döneme denk gelen Japonya Krizi ile birlikte, 1950'li yıllarda şirket kapanma noktasına geldi.  Bu döneme denk gelen ABD-KORE savaşı sırasında, ABD Toyota'dan kamyon sipariş etti. Bu durum Toyota'yı kapanmanın eşiğinden kurtaran olay oldu.  O dönem üretilen Toyota Crown, ihraç edilen ilk Japon üretimi araç oldu. Bu başarıları dalga dalga gelen Toyota, 2007 Yılı'nda dünyanın en büyük ikinci otobomil üretici ve 2008 Yılı'nda ise dünyanın en büyük otomobil üretici ünvanını hak etmiş oldu. Geçmişten bugüne başarılar ile dolu olan tarihi ile Toyota, bugün birçok kişiyi istihdam eden pazardaki yeri tartışılmaz bir marka haline gelmiştir.

Dünyada bu kadar yaygın olan Toyota araçlarına ve Araçbul.com aracılığı ile Toyota Kampanyalarına hakim olmanız mümkündür..

TOYOTA YARİS

Toyota Yaris, sizlere daha yumuşak, sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi vaad eder. Artık Toyota Safety Sense özelliğinin de bulunduğu Yaris, artık çok daha güvenli.

Toyota Yaris, sahip olduğu stil ile sizleri büyüleyecektir. Model, farklılık yaratacak renkleri, sahip olduğu dinamik ruh ve üst düzey donanımları ile herhangi bir yolculuğu bir macera, sizi ise bir maceraperest haline getirmektedir. Toyota Yaris, konfor ve iç mekandaki olağanüstü tasarımı bir araya getirmektedir.

TOYOTA COROLLA

Her dönemde kendini yenileyerek bugüne gelen Toyota Corolla, dünyanın en çok tercih edilen otomobilleri arasındaki yerini korumaktadır.

Toyoto Corolla oldukça yaratıcı tasarıma sahip olan bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Model, ilham verici bir zevkin ürünü niteliğindedir. Dünyanın en çok tercih edilen otomobili olma özelliğini taşıyan Toyota Corolla, üstün prestijli bir görüntüye sahip olmaktadır. Hayalüstü bir tasarımı olan model, LED farları ile ilk bakışta dikkatleri üstüne çekmeyi başarmaktadır.

TOYOTA CAMRY

Toyota Camry Hybrid, kullanımı gerçekten heyecan verici dizayn edilmiş. Toyota, 20 yılı aşkın süredir öncü hibrit araçlar üretiyor. Ve şimdi, hibrit performansını bir sonraki seviyeye taşımak için Yeni Camry Hybrid'i yeni nesil teknoloji ile sizlere sunuyor.

2020 Camry Hybrid ile kendinizi ödüllendirmenin zamanı geldi. Kaliteli bir sedanın sofistike zarafeti, Toyota Hybrid teknolojisinin tüm faydalarıyla bir araya geliyor. Sonuç olarak ortaya, hibriti yeni bir seviyeye taşıyan son derece tatmin edici bir sürüş deneyimi çıkıyor.

Sitemiz aracılığı ile, tüm modellerin Toyota fiyat listesine de bir tık mesafesindesiniz.

 

Advertisement Advertisement Advertisement