5 Serisi Touring Alp Beyazı 5 Serisi Touring Buzul Gümüş 5 Serisi Touring Fitonik Mavi 5 Serisi Touring Metalik Mavi 5 Serisi Touring Metalik Kırmızı 5 Serisi Touring Mineral Beyaz 5 Serisi Touring Metalik Siyah 5 Serisi Touring Siyah 5 Serisi Touring Tanzanit Mavi Metali
BMW BMW

5 Serisi Touring

min. ₺3,425,700
maks. ₺3,471,800
Otomatik Hafif Hibrit
Luxury Line 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 560 L
Otomatik Hafif Hibrit
M Sport 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 560 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

5 Serisi Touring Luxury Line 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin Otomatik, Hafif Hibrit, 1998 cc ,
5 Serisi Touring M Sport 530i xDrive Mild Hybrid-Benzin Otomatik, Hafif Hibrit, 1998 cc ,

galeri

5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring 5 Serisi Touring

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 5 Serisi Touring hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 5 Serisi Touring

BMW serilerinin nirvanası 2022 BMW 5 Serisi Touring etkileyici özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Her BMW serisinde var olan ayrı ayrı özelliklerin çoğunu kendinde toplamayı başardı. İşlevselliğinin üst seviyelerde oluşu ve uzun yol tutuşlarında sağladığı konfora bakıldığında etkileyici bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Sportiflik ve işlevselliğin bir arada bulunduğu BMW 5 Serisi Touring zarif ve şık bir tasarıma sahiptir. Etkileyici ve keskin hatları görünüşüne güç kazandırırken sadeliği de vurguluyor. BMW Laserlight ve böbrek ızgaralar otomobile dinamik bir görünüm kazandırıyor. Ön kısımda böbrek ızgaralar ile farların ortaya çıkarttığı ambiyans genişliği ön plana çıkarıyor. Aks aralığının uzunluğu, keskin ve net yüzeylerle birleşince modern görünüm sağlıyor.

Zariflik ve modernlik iç tasarımda da göze çarpıyor. İç tasarımda öne çıkan panoramik cam tavan ışığın ve temiz havanın içeriye dolmasını sağlıyor. Elektrikli yan rüzgar koruyucusu ve perdeleri olan cam tavan tek bir düğme ya da otomobil anahtarı yardımı ile açılıp kapanıyor. Şıklık ve zariflik iç mekanda da devam ettirilmiş. Bagaj bölümü üzerinde ayrıca çalışılmış olup sınırsız şekilde ayarlanabilen sırtlık açısı ve sabitleme noktası bulunuyor. Eşyalarınızı koyduğunuzda raylar yardımı ile sabitleyebilir ve plastik çerçeveli gerdirme kayışıyla eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Sürüş performansı için 4 silindirli motordan 6 silindirli motora kadar güç seçenekleri bulunuyor. Sürüş keyfini hangi seviyede yaşamak istiyorsanız motor gücünü ona göre seçmeniz önemlidir. Adaptif süspansiyonu ve xDrive akıllı 4 çeker sistemi ile sürüş keyfini doruklarda yaşamanız mümkün. Tabi ki 4 silindirli ve 6 silindirli motora sahip BMW 5 Serisi Touring fiyatı farklılık gösteriyor.

BMW 5 Serisi Touring ön konsolunda teknolojik özellikler ve görsel olarak her ayrıntı düşünülmüş. Akıllı dijital hizmetler ve sürüş asistanı dijital donanım özelliklerinin işlevselliğini artırıyor. Profesyonel Sürüş Asistanı zor yol koşullarında ve trafik şartlarında konfor ve güvenliğiniz için düşünüldü. Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Şeritte Tutma Asistanı, Acil Durum Durdurma Asistanı gibi akıllı sürücü sistemleri bulunuyor. Geri sürüş Asistanı araba sürerken kaza riskini azaltıyor. Hareket halinde direksiyonu yönlendirmeye gerek kalmadan sadece otomobilinizin çevresini izlemeniz yeterli oluyor. BMW Laserlight görüş menzilini iki katına kadar çıkarabiliyor. Böylece keskin virajlarda bile uzağı göreceğiniz için kaza riskini de azaltıyor. Her yönü ile efsane bir otomobil olan BMW 5 Serisi Touring istediğiniz güçlü performansı olan sportif araç olabilir.

 

 

 

×