Solterra Elemental Kırmızı Solterra Elemental Kırmızı İki Tonlu Solterra Füme Karbon Solterra Füme Karbon İki Renkli Solterra Galaktik Siyah Solterra Harbour Mist Grey Pearl İki Tonlu Solterra Kozmik Beyaz Solterra Kozmik Beyaz İki Tonlu Solterra Liman Sisi Gri
Subaru Subaru

Solterra

min. ₺1,858,005
maks. ₺2,543,985
Otomatik Elektrikli
e-Xtreme AWD 71.4 kWh BEV 466 km (WLTP)
Ortalama Yakıt Tüketimi 17.9 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 452 L
Otomatik Elektrikli
e-Xclusive AWD 71.4 kWh BEV 419 km (WLTP)
Ortalama Yakıt Tüketimi 17.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 441 L
Otomatik Elektrikli
e-Xcellent AWD 71.4 kWh BEV 416 km (WLTP)
Ortalama Yakıt Tüketimi 16.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 441 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Solterra e-Xtreme AWD 71.4 kWh BEV 466 km (WLTP) Otomatik, Elektrikli, ,
Solterra e-Xclusive AWD 71.4 kWh BEV 419 km (WLTP) Otomatik, Elektrikli, ,
Solterra e-Xcellent AWD 71.4 kWh BEV 416 km (WLTP) Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra Solterra

kullanıcı yorumları

  • MisafirSolterra 23/11/2023 22:34

Subaru Solterra

Güneş ve dünya anlamına gelen sol ve terra, doğada olduğu gibi Subaru Solterra’da da bir arada. Subaru Solterra, kullanışlı ve güvenli sürdürülebilir sürüş keyfi sunan Sürekli Dört Çeker özelliği ile tüm zorlu yol koşullarında sorunsuzca ilerleyebilmenizi sağlayan doğa dostu %100 elektrikli bir SUV araçtır.

Subaru Solterra'nın geniş kabini, herkese, özellikle de arka koltuktakilere, huzurlu bir yolculuğun keyfini çıkartabilecekleri sessiz ve ferah bir iç mekan imkanı vaat ediyor. Daha da iyisi, elektrikli araçlara özgü sessiz sürüş avantajı sayesinde araç içindeki tüm yolcular sohbetin bir parçası olabilecekler. Kullanımı son derece ergonomik, modern tasarımlı, iki ayrı katmanı bulunan orta konsolun üst katında akıllı vites ünitesi ve elektronik kontroller bulunurken, alt katında çok yönlü bir saklama alanı yer alıyor.

Subaru Solterra‘nın kokpit düzeni Subaru’nun görünürlük, sadelik ve kullanım kolaylığını esas alan tasarım felsefesini ortaya çıkarıyor. Güvenli sürüş için ihtiyaç duyulan tüm bilgileri, ergonomik şekilde konumlandırılmış bilgi ekranları ve yüksek görünürlüğe sahip çok fonksiyonlu multimedya ekranı aracılığıyla erişilebilir olmasını sağlıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Subaru Solterra ve Subaru modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement