i4 Alpina Beyaz i4 Dravite Gri Metalik i4 Kurşun Gri i4 Metalik Safir Siyahı i4 Mineral Beyaz i4 Siyah
BMW BMW

i4

min. ₺3,563,900
maks. ₺4,861,100
Otomatik Elektrikli
M Sport eDrive30 83.9 kWh 218 BG Elektrikli
Bagaj Hacmi 470 L
Otomatik Elektrikli
M Sport eDrive40 83.9 kWh 340 BG Elektrikli
Ortalama Yakıt Tüketimi 16.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 470 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

galeri

i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4 i4

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. i4 hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW i4

Tamamen elektrikli olarak tasarlanan BMW i4 çarpıcı ve güçlü performansa sahip bir model. Aerodinamik özellikli BMW i4 görünümü BMW Coupe serisini anımsatıyor. Tavan çizgisinden aks aralığına kadar her bir ayrıntı sportiflik ve çarpıcılığı destekliyor. Özellikle tavan çizgisi BMW i4’ün sportifliğini öne çıkaran en önemli vurgulardan biridir. Aracın arka kısmı keskin şekilde tasarlanmış hatlara sahip olup BMW i4’e karakter katıyor. BMW i4’ün ön kısmında bulunan klasikleşmiş böbrek ızgaralar yatay bir şekilde konumlandırılmış olup rüzgarlık boyunca devam ediyor. Elektrikli olduğundan böbrek ızgaralar bu modele daha çok görsellik katıyor. Görselliğe ek olarak ızgaralar modern sensör teknolojisini saklıyor.

İç mekan tasarımına bakıldığında BMW i4 sürücü odaklı kokpite sahip. Otomobilin şık, zarif ve bir o kadar da işlevsel bir ön konsolu bulunuyor. Yüksek merkez konsol sürücü ve ön yolcu için kullanım rahatlığı sağlıyor. BMW kavisli ekranı, ergonomik tasarım ve modern ekran kalitesi ile birleşmiş. Ön bölümde sürücü ile iki, arka kısımda tam olarak 3 kişilik toplamda 5 kişinin oturabileceği koltuk kapasitesine sahiptir. Özenle düşünülüp tasarlanmış geniş baş ve diz mesafesi ile konforu üst seviyelerde yaşamanızı sağlar. Bagaj kısmında yeterli depolama alanı olan BMW i4’ün arka koltuklarını katlayarak bagaj hacmini daha da genişletebilirsiniz.

Bunların dışında BMW i4’ün opsiyonel özellikleri de vardır. Otomobilin içinde ve dışında sürüş sesini yöneten BMW IconıcSounds Electric özelliği bulunur. Sport, Comfort ve Eco Pro modları ile etkili ses akustiği sağlamak mümkün. Kendi BMW i4’ünüzü tasarlamak için alaşımlı ve dövme jantlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. BMW orijinal aksesuarları ile BMW i4’ünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Satışa çıkarılan BMW i4 tasarımına orijinal parçalar ekleyerek sadece size özel bir BMW ortaya çıkarabilirsiniz. Ek donanımlar ve parçalar satın alacağınız BMW i4 fiyatı üzerinde etkilidir. 

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW İ Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement