S-Cross Hibrit Beyaz S-Cross Hibrit Metalik Enerjik Kırmızı İnci S-Cross Hibrit Metalik İpeksi Gümüş S-Cross Hibrit Metalik Kanyon Kahverengi İnci S-Cross Hibrit Metalik Kozmik Siyah İnci S-Cross Hibrit Metalik Küre Mavi İnci S-Cross Hibrit Metalik Soğuk Beyaz İnci S-Cross Hibrit Metalik Titan Koyu Gri İnci
Suzuki Suzuki

S-Cross Hibrit

min. ₺1,584,000
maks. ₺1,808,000
Otomatik Hibrit
GL Elegance 1.4 MHEV 6AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 430 L
Otomatik Hibrit
GL Elegance 1.4 MHEV 6AT AllGrip
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 430 L
Otomatik Hibrit
GLX Premium 1.4 MHEV 6AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 430 L
Otomatik Hibrit
GLX Premium 1.4 MHEV 6AT AllGrip
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 430 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

S-Cross Hibrit GL Elegance 1.4 MHEV 6AT Otomatik, Hibrit, 1373 cc ,
S-Cross Hibrit GL Elegance 1.4 MHEV 6AT AllGrip Otomatik, Hibrit, 1373 cc ,
S-Cross Hibrit GLX Premium 1.4 MHEV 6AT Otomatik, Hibrit, 1373 cc ,
S-Cross Hibrit GLX Premium 1.4 MHEV 6AT AllGrip Otomatik, Hibrit, 1373 cc ,

galeri

S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit S-Cross Hibrit

kullanıcı yorumları

  • MisafirS-Cross Hibrit 05/01/2023 08:40

    Tek kelime ile çok güven veriyor ve çok keyifli.

  • MisafirS-Cross Hibrit 08/01/2023 20:15

    Mükemmel otomobil, sahibi olduğum için Allaha sonsuz şükürler olsun . Rabbim isteyen ve inanan kardeşlerimede nasip etsin.

Suzuki S-Cross Hibrit

Suzuki S-Cross Hibrit üstün, kendine güvenli, güçlü bir araçtır. Suzuki S-Cross Hibrit, karşı koyulması imkansız, etkileyici bir SUV tasarımına sahip bir araçtır. Genel atletik görünümünün yanı sıra zarif detaylarıyla da rutinden kurtulmanızı sağlar. Akıllara kazınan bir ön görünüm sahiptir. Çarpıcı bir radyatör ızgarası, etrafını saran gündüz farları ve LED farlar ile göz alıcı bir ışık tasarımı ortaya koyar. Suzukş S-Cross Hibrit, ilham veren kendinden emin tasarımıyla göz kamaştırıyor. Belirgin krom çıta, marka amblemine daha da vurgu yapıyor.

Suzuki S-Cross Hibrit en az ön tasarım kadar etkileyici bir arka tasarıma sahiptir. Tavan hattı sportif ve aerodinamik bir şekilde alçalırken, arka lambaların çarpıcı tasarımı ile aracın genişliği ve SUV görünümü ön plana çıkmasını sağlıyor. Çamurluklardaki belirgin kıvrım ve köşe açıları belirginleştirilmiş tekerlek yuvaları zengin bir SUV hissini hissetmenizi sağlıyor.

Suzuki S-Cross Hibrit’in gözleri ikinci bir bakışı hak ediyor. Gündüz farları ve farlar buluşarak etkileyici bir ışık tasarımı vaat ediyor. Enerji tasarruflu LED teknolojisi sayesinde burada çok daha özgür bir tasarım hayat geçmiş oluyor. LED teknolojili arka lambalar, tümüyle kendine has ve karakteristik bir tasarım dilini ortaya koyuyor. Bu sayede Suzuki S-Cross Hibrit, arka tasarımından anında ayırt edilebilmesi sağlanıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Suzuki S-Cross Hibrit ve Suzuki modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement