sıfır km alfa romeo

2 araç listelendi
sırala:
Tonale
1 versiyon ₺2,300,000 - ₺2,300,000
Stelvio
3 versiyon ₺4,290,000 - ₺9,453,767

ALFA ROMEO

Birkaç küçük, sezgisel ve anlık heyecan. SUV modelleri ile her şey mümkün. Bu sayede Alfa Romeo modelleri ile sürüş zevkiniz her zaman devam eder. Yeni bilgi eğlence sistemi, özel 8.8“ dokunmatik ekranla tamamen yeniden dizayn edildi ve oldukça zengin bir konsept ile kullanıcı ile buluştu.

Verimli, yüksek performanslı birçok motor ve arka çekiş ile birlikte çalışmak üzere dizayn edilen şase, yenilikçi süspansiyon sistemleri ile rakipsiz ağırlık/güç oranı ile şimdi daha heyecan verici.

Alfa Romeo modelleri, tasarım, güç ve yeniliği bir dizi patentli teknoloji ile benzersiz ve belirgin bir sürüş heyecanı sunan hafif malzemelerin kullanımı sayesinde tek bir bünyede toplamayı da başaran model. Q2 veya Q4 sistemleri ile IBS kablo kumandalı fren düzeni sistemi, Şase Alanı Kontrolü üzerinden gerçek zamanlı işlenen bir sistem de araç üzerinde yer alan detaylar arasında.

Tarzınızı daha fazla göstermek için Alfa Romeo aracınızı orijinal Mopar aksesuarları ile özelleştirin ve çok daha fazlasını keşfetmeye hazır olun.

ALFA ROMEO STELVIO

Alfa Romeo Stelvio modeli, oldukça dinamik ve konforlu bir model olarak karşımıza çıkar. Şık ve modern çizgileri bir araya getiren model, performans açısından da segmentinde öncü model durumunda yer alır. Alfa Romeo Stelvio, 8 vitesli otomatik şanzıman ve q4 dört çeker sistemine sahip bir modeldir. Model ayrıca, 2.0 Turbo Benzinli 280 hp motorla beraber kullanıcının karşısına çıkmaktadır.

Model ayrıca, 2.0 Turbo Benzinli 280 hp motora sahip olmaktadır. Birçok teknolojik donanımı bünyesinde bulunduran model; Alfa DNA, Alfa Q4 Sürekli Çekiş Sistemi, Alfa Uconnect™ 8.8” 3D Ekranlı Radyo-Navigasyon sistemleri, Harman Kardon Ses Sistemi, 14 Adet Hoparlör, Start - Stop Sistemi ve  7” TFT Ekranlı Gösterge Panelini bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement