Mini Logo Mini

Cooper Clubman

min. ₺1,612,116
maks. ₺1,612,116
Otomatik Benzinli
Untold Edition 1.5 Benzin 136 BG Otomatik
Hızlanma 9.2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 220 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.1 L 100 km'de
Motor Gücü 136 hp
Bagaj Hacmi 360 L
ücretsiz teklif al

galeri

Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman Cooper Clubman
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • MisafirCooper Clubman 27/06/2020 11:05

  ilk defa düzgün bir tercih yaptım ve çok mutluyum. mükemmel bir araç.

  yanıtla
 • MisafirCooper Clubman 28/01/2022 18:21

  Aile aracı olarak kullanıyorum, oldukça konforlu ve kullanışlı tavsiye ederim.

  yanıtla
 • MisafirCooper Clubman 08/10/2022 20:04
 • MisafirCooper Clubman 08/02/2023 15:26

  dış tasarım acısından bıraz daha guzel olabilirdi ama fiyatına da deger bır arac olarak dusunuyorum ozellıklerıne gore kıyaslarsak

  yanıtla

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mini Cooper Clubman. En dolu paketinin fiyatı Untold Edition 1.5 Benzin 136 BG Otomatik – ₺1,612,116 ve en boş paketi ise Untold Edition 1.5 Benzin 136 BG Otomatik -₺1,612,116’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Untold Edition 1.5 Benzin 136 BG Otomatik ₺1,612,116

1. Yakıt Tüketimi

Mini Cooper Clubman 100 kilometrede ortalama 6.1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mini Cooper Clubman 360 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mini Cooper Clubman Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mini Cooper Clubman modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mini Cooper Clubman sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mini Cooper Clubman modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mini Cooper Clubman sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mini Cooper Clubman Yorumları

 • MisafirCooper Clubman 08/02/2023 15:26

  dış tasarım acısından bıraz daha guzel olabilirdi ama fiyatına da deger bır arac olarak dusunuyorum ozellıklerıne gore kıyaslarsak

  yanıtla
 • MisafirCooper Clubman 28/01/2022 18:21

  Aile aracı olarak kullanıyorum, oldukça konforlu ve kullanışlı tavsiye ederim.

  yanıtla
 • MisafirCooper Clubman 27/06/2020 11:05

  ilk defa düzgün bir tercih yaptım ve çok mutluyum. mükemmel bir araç.

  yanıtla

MINI CLUBMAN

Mini Clubman modeli, benzersiz bir tasarım ile görenleri büyülemektedir. Model, sadelik ve şıklığı harmanlayarak sizlere sunmaktadır. Tasarımı kadar sahip olduğu donanımların fonksiyonları ile de fark yaratan 2023 Mini Clubman, safkan bir Mini Modeli olmaktadır. Sürücü odaklı bir kokpite sahip olan model, Premium bir iç tasarıma sahiptir. Gelişmiş birçok teknolojiyi bünyesinde bulunduran model, özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Modelde opsiyonel olarak sunulan, Konfor Erişim Sistemi ile birlikte ayağınızı bagajın altına doğru götürdüğünüzde, ellerinize gerek kalmadan bagaj kapağı açılacaktır. Modelin 1.250 litrelik bagajı bu sayedei kolayca doldurulup, ger, boşaltılabilmektedir. Birçok renk seçeneği ile birlikte sunulan Mini Clubman, aksesuar seçenekleri ve spor şerit şekilleri ile de fark yaratmaktadır.

Mini Clubman modeli, sürücü destek sistemleri açısından da oldukça zengin bir listeye sahip olmaktadır. Sürücü destek sistemlerinin başında; Mini Head-Up Display gelmektedir. Bu sistem sayesinde, Gözünüzü yoldan ayırmadan otomobil ile ilgili önemli veriler, göz hizasına yansıtılacaktır. Bu ekrada; sürüş hızı, navigasyon gibi talimatlara erişmek mümkün olacaktır. Modelin bünyesinde, elektrikli park freni sistemi de bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde tek bir düğme dokunuşu ile, durmanız, park etmeniz ve kalkışa geçmeniz sağlanmaktadır. Park Mesafe Kontrolü Sistemi ile şehrin kalabalık ve hızlı yaşamında park alanları bulma ve en sarına dahi park etmek mümkün hale gelecektir. Sistem, sesli uyarı sinyalleri ile sizi yönlendirecektir. Park asistanı sayesinde, güvenli ve konforlu sürüşler sizi beklemektedir. Model ayrıca, bagaj bölümü filesine de sahip olmaktadır. Bu sayede, her türlü eşya taşımada ve kargoda koruma sağlanmış olacaktır. File sayesinde hiçbir eşya katıp düşmeyecektir. Hayallerinizi gerçekleştirmenize destek olacak olan model, her koşulda yanınızda olacak ve mutlu anlarınıza büyük bir keyif ile eşlik edecektir.

Araçbul.com, birçok otomobil modelini ve özelliklerini sizler için özenle derleyerek bir araya getirmektedir. Sitemiz, Mini Cooper Clubman fiyatları dahil olmak üzere birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

 

Advertisement Advertisement