Santa Fe Hibrit Bellagio Mavisi Santa Fe Hibrit Derin Siyah Santa Fe Hibrit Fildişi Santa Fe Hibrit Havana Kahverengi Santa Fe Hibrit Kar Beyazı Santa Fe Hibrit Metalik Gri Santa Fe Hibrit tayfun grisi Santa Fe Hibrit Toscana Yeşili
Hyundai Hyundai

Santa Fe Hibrit

min. ₺3,080,000
maks. ₺3,080,000
Otomatik Hafif Hibrit
Progressive 1.6 Hibrit 6 İleri Otomatik 4x4 (Benzinli)
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 1917 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Santa Fe Hibrit Progressive 1.6 Hibrit 6 İleri Otomatik 4x4 (Benzinli) Otomatik, Hafif Hibrit, 1598 cc ,

galeri

Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit Santa Fe Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Santa Fe Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Hyundai Santa Fe Hibrit

Hyundai Santa Fe Hibrit SUV modeli yüksek düzey sürüş keyfi düşünülerek tasarlandı. Hyundai Santa Fe Hibrit yüksek performansını yakıt verimliliği sağlayan hybrid teknolojisinden alır. SUV modellerde performansı daha da artıran bu teknoloji sayesinde yollar ayaklarınızın altından kayıp gider. Size ise sadece yolun keyfini çıkarmak kalır. Hyundai Santa Fe Hibrit prestijli araç sloganı ile sahalara çıktı. Dış ve iç tasarımına bakıldığında neden prestij odaklı tanıtım yapıldığını daha iyi anlarsınız. Her köşesinde kalite ve ince detayların boy gösterdiği yeni Hyundai Santa Fe Hibrit’i çok seveceksiniz. Ön kısımda bulunan ve geniş yer kaplayan ızgaralar araç motor gücünü ortaya koyuyor. Hyundai Santa Fe Hibrit’in 7 yolcu koltuğu bulunan geniş ve aydınlık bir iç mekanı bulunur. Koltuklar farklı şekil ve kombinasyonlarda kullanılabilir. İkinci sıra koltukları katlayıp ileri kaydırmak için bir tuşa dokunmak yeter. Koltukları farklı şekilde açıp kapayarak iç hacmi değiştirmek mümkündür. Konsolda rahatlığı ve şıklığı sağlamak için deri detay göze çarpar. Orta konsolda işlevselliği artırmak için çok sayıda özellikleri olan düğmeler bulunuyor. Dış mekanda kullanılan ön ve arka farlar sürüş güvenliğini sağlar.

Hyundai Santa Fe Hibrit’te üst düzey performans için TMED kullanıldı. Şanzımana entegre edilen elektrikli bu cihaz, elektrikli motorun çıkış gücünü ve performansını artırır. Böylece yakıt tasarrufu sağlayarak yüksek performans elde edilir. Ayrıca aynı aracı birden fazla kişi kullanıyorsa temel sürüş eğilimlerini algılar ve ona göre sürüş modu sunar. Dolayısıyla araç performansı da ona göre şekillenir.

Hyundai Santa Fe Hibrit, hybrid teknolojisi sebebi ile kullanılan bataryalar farklı yere yerleştirildiği için bagaj hacmi daha da büyüdü. Ayrıca arka koltukta oturan yolcular için diz mesafesi daha geniştir. Şehir içi kullanımda ya da seyahatlerinizde her türlü ihtiyacınızı karşılayacak güçlü bir araçtır. Seyahatlerde yeterli depolama alanı sunar. Böylece ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüz her şeyi aracınıza atabilirsiniz. Akıllı Bagaj Kapağı iki eliniz doluyken bagajı açmanıza imkan sağlar.

Hyundai Santa Fe Hibrit fiyatı farklı donanım paketlerine göre çeşitlilik gösterir. Ailenizin ihtiyacı olan ya da olmazsa olmazlarınız arasında yer alan özellikleri kendi Hyundai Santa Fe Hibrit’inize ekleyebilirsiniz. Yolcu taşıma kapasitesi de göz önünde bulundurulduğunda Hyundai Santa Fe Hibrit geniş güvenlik önlemleri ve yardımcı sürüş özelliklerine sahiptir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Hyundai Santa Fe Hibrit ve Hyundai modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement