İX3 Metalik Fitonik Mavi İX3 Metalik Karbon Siyah İX3 Metalik Kaşmir Gümüş İX3 Metalik Mineral Beyaz İX3 Metalik Piedmont Kırmızı İX3 Metalik Sophisto Parlak Gri
BMW BMW

İX3

min. ₺2,896,600
maks. ₺3,454,800
Otomatik Elektrikli
Impressive eDrive20 163 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 18.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 510 L
Otomatik Elektrikli
Impressive eDrive30 286 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 18.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 510 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

İX3 Impressive eDrive20 163 BG Otomatik, Elektrikli, ,
İX3 Impressive eDrive30 286 BG Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3 İX3

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. İX3 hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW İX3

Tamamen elektrikli Yeni BMW iX3 emisyon içermeyen yepyeni bir sürüş keyfinin habercisi. İki dünyanın en iyilerini bir araya getiren tamamen elektrikli ilk BMW SAV (Spor Aktivite Aracını) modelini keşfedin: BMW X3'ün sürüş dinamikleri ve üstün kalitesi ile beşinci nesil BMW eDrive teknolojisinin yüksek performansı ve verimliliği bir arada. Azami 460 km* menzile ve 18,5 kWsa / 100 km* 'den başlayan elektrik tüketimine sahip Yeni BMW iX3 çıtayı oldukça yukarı taşıyor. Tamamen elektrikli ve tamamen yeni: BMW iX3’ün fiyatını inceleyin ve e-kataloğunu indirin.

Öne Çıkan Detaylar

Enerji dolu ve yola çıkmaya hazır: 2022 BMW iX3’ün öne çıkan özelliklerini keşfedin. Yeni BMW iX3, yenilikçiliği ve ifadeyi bir araya getiriyor. Sade, güçlü çizgileri modern saf bir görünüm verirken iddialı BMW i vurguları ilk tamamen elektrikli Spor Aktivite Aracının ayrıcalıklı yanını vurguluyor. Her şeyden öte BMW i'ye özel Böbrek Izgaralarının kafese benzer yapısı ve yatay olarak düzenlenmiş parçaları sayesinde büyüleyici ön bölüm daha ilk bakışta etkiliyor. Yeniden tasarlanan 20 inç aerodinamik jantlar, BMW i Mavi rengindeki difüzör ve ek parçalarıyla birlikte özel tasarım dilinin tutarlı bir şekilde arkaya doğru ilerlemesini mümkün kılıyor. BMW i kapı eşik kaplamaları gibi bağımsız detaylar ve standart özellik olan ön ayarlı BMW i mavi ortam aydınlatması modern ve şık bir atmosfer oluşturuyor. Merkez konsolda göze çarpmayan BMW iX3 ambleminin yanında Kontrol Ekranındaki elektrikli araca yönelik olarak tasarlanmış göstergeler ve kadranlar aracın benzersizliğini vurguluyor. Bu sayede Yeni BMW iX3 hiçbir şeyden ödün vermeden heyecan verici karakterini sergiliyor.

Yeni BMW iX3’ünüzü dışarıda şarj edeceğinizde yüksek güçlü şarj istasyonlarını tercih ederseniz, 150 kW’a kadar şarj çıkışıyla bu istasyonlar Yeni BMW iX3’ünüzü yaklaşık 34 dakikada %80 seviyesinde şarj edebilecektir. Bu da kısa molalarda bile Yeni BMW iX3’ünüzü şarj edebileceğiniz anlamına geliyor.

BMW evde şarj için ihtiyacınız olan her şeyi tedarik ediyor, ayrıca gerektiğinde bir pratik çözümler olarak da sunuyor. Yeni esnek hızlı şarj cihazıyla, Yeni BMW iX3’ünüzü ev tipi bir priz üzerinden ya da isteğe bağlı bir diğer adaptörle daha güçlü bir sanayi tipi priz aracılığıyla şarj edebilirsiniz.

Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.

“Impressive” tasarımının özellikleri çok daha fazla konfor ve güvenlik sunan geniş kapsamlı eklentilere sahip. Sportif 20 inç aerodinamik jantlara ve estetik Adaptif LED farlara ek olarak “Impressive” tasarımında bulunan özellikler, sürüş sırasında sizi rahat ettirecek diğer işlevsel özellikleriyle de etkiliyor ve çok daha rahat bir sürüş deneyimi sunuyor.

Yeni BMW iX3 özel sürüş dinamikleri ve verimli performansını beşinci nesil BMW eDrive teknolojisine borçlu. Elektrikli motor, şanzıman ve güç elektroniklerinden oluşan elektrikli tahrik birimi maksimum verimlilik ve eşsiz sürüş keyfine yönelik olarak tasarlandı. Yüksek gerilimli batarya özel olarak geliştirilen lityum iyon hücreleriyle elektrikli motora güç veriyor. Doğrudan tahrik aracın hareket etmeye başlamasından itibaren maksimum torku sunarak anlık ve kesintisiz bir hızlanma sağlıyor. Amortisör karakterini ilgili sürüş durumuna göre uyarlayan adaptif süspansiyonla birlikte her rotada üstün konfor ve hassas sürüş dinamikleri garanti ediliyor. Bu sayede Yeni BMW iX3 verimlilik, performans ve kendinden emin bir dinginlik arasında mükemmel etkileşimi yakalıyor. Aynı zamanda BMW i Mavi rengiyle öne çıkan olağanüstü tasarım özellikleri ile isteğe bağlı 20 inç aerodinamik jantlar ve ikonik ses tasarımı gibi geleceğe dönük teknolojiler aracın ayrıcalıklı karakterini vurguluyor. Gelişmiş BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama isteğe bağlı BMW Böbrek Izgaralarının yanı sıra parlak siyah cam çerçeveleri ve tavan raylarıyla birlikte dinamikleri çok daha öne çıkarıyor. Yeni BMW iX3 ile yapılan her yolculuk böylelikle heyecan verici bir maceraya dönüşüyor.

Bmw iX3Teknolojileri

Yeni BMW iX3 öncülük ediyor. Standart olarak sunulan Profesyonel Sürüş Asistanı gibi son teknoloji ürünü sürüş asistan sistemleri, sizi günlük sürüş sırasında kısmı otomasyon özelliğiyle destekliyor. Park ve Geri Sürüş Asistanı ile birlikte Çevre Görüş Kamera Sistemi sayesinde Park Asistanı Plus aracınızı park etmeyi ve manevra yapmayı son derece kolay hale getiriyor. Android Auto veya Apple CarPlay ile akıllı telefon entegrasyonu gibi yenilikçi eğlence fonksiyonları sizi eğlendirirken olan bitenden haberdar olmanızı da mümkün kılıyor.

×