Mercedes - Benz A Serisi

Mercedes - Benz A Serisi

6 Versiyon

₺275.700 - ₺865.000

İncele
Mercedes - Benz A Serisi Sedan

Mercedes - Benz A Serisi Sedan

10 Versiyon

₺292.700 - ₺392.000

İncele
Mercedes - Benz B Serisi

Mercedes - Benz B Serisi

4 Versiyon

₺291.700 - ₺327.000

İncele
Mercedes - Benz C Serisi Coupe

Mercedes - Benz C Serisi Coupe

1 Versiyon

₺533.500 - ₺533.500

İncele
Mercedes - Benz C Serisi Cabriolet

Mercedes - Benz C Serisi Cabriolet

1 Versiyon

₺602.700 - ₺602.700

İncele
Mercedes - Benz C Serisi Sedan

Mercedes - Benz C Serisi Sedan

5 Versiyon

₺417.300 - ₺498.300

İncele
Mercedes - Benz CLA

Mercedes - Benz CLA

3 Versiyon

₺379.500 - ₺894.000

İncele
Mercedes - Benz CLS Coupe

Mercedes - Benz CLS Coupe

3 Versiyon

₺976.500 - ₺1.523.000

İncele
Mercedes - Benz E Serisi Coupe

Mercedes - Benz E Serisi Coupe

1 Versiyon

₺860.800 - ₺860.800

İncele
Mercedes - Benz E Serisi Sedan

Mercedes - Benz E Serisi Sedan

7 Versiyon

₺556.200 - ₺2.221.000

İncele

MERCEDES BENZ

Kendisini, içten yanmalı motorun atası olarak kabul eden Mercedes Benz markasının tarihi aslında 1897 yılına kadar dayanmaktadır. O dönemde Avusturya-Nice Başkonsolos'u Emil Jellinek, Daimler fabrikasını ziyaret eder ve bir otomobil satın alır. Oldukça beğenilen otomobili satın aldıktan 2 yıl sonra tekrar fabrikaya giden Emil Jellinek, o dönemde yarış otomobili kabul edilen ve 23 beygir gücünde bir otomobil satın alır. Bu otomobile de kızı ''Mercedes''in ismini verir ve katıldığı bir araba yarışını birincilik ile kazanır. Bu olaydan sonra Daimler'e 36 adet otomobil siparişi veren Jellinek'in tek şartı otomobillere kızı''Mercedes''in isminin verilmesi olur. Başarılı bir ticaret insanı olan Jellinek, 1899-1901 yılları arasında bütün otomobilleri satar ve bunun sonucunda da Daimler, Jellinek ile anlaşarak otomobillere '' Mercedes '' ismini vermeyi kabul eder. Latin ülkelerinde oldukça sık kullanılan isim, zerafet ve mars gezegeni demektir. 1926 yılına gelindiğinde ortaklığa imza atan Emil Jellinek ve Daimler, bu yıldan sonra başarıdan başarıya koşmaya başladılar. Markanın kurucularından Karl Benz, fabrikasının ilk kuruluş yıllarında başına bir yıldız astı ve 'bu yıldız gücü ve asaleti temsil ediyor' dedi.Daimler’in amblemi ise yuvarlak içinde Mercedes yazısıydı. Bu iki logonun birleşmesi ile bugün bildiğimiz Mercedes-Benz amblemi yaratılmış oldu. Günümüzde Mercedes-Benz, dünyanın heryerinde bilinen kaliteli bir marka olma özelliğini korumaktadır. Araçbul.com, Mercedes-Benz kampanyalarını kolaylıkla takip edeceğiniz bir sitedir. Sitemizde ayrıca Mercedes-Benz fiyat listesini bulabilir ve yine sitemiz aracılığı ile fiyat ve modelleri kıyaslayabilirsiniz.

A SERİSİ

Yeni A-Serisi, sahip olduğu, tamamen yeni olan LINGUATRONIC sesli komut sistemi sayesinde sizi duyar anlar ve cevap verir.Dokunmatik ekran ve direksiyon, tek bir hareketle size göre ayarlanır.

B SERİSİ

Mercedes B Serisi, eşi benzeri olmayan bir yük bölümüne sahiptir ve EASY-VARIO-PLUS kabin değişkenlik sistemi ile yük bölümü daha da genişletilebilir.

Kompakt olan modellerden olan, Yeni A serisi ve B serisi'nden başka, CLA ve GLA modelleri de kompakt modeller arasındadır.

C SERİSİ

Yeni C serisi, sahip olduğu arka koltuk güvenlik paketi, adaptif uzun far yardımcısı, sürüş yardım paketi, 360 derece kameralı fark peketi ve PRE-SAFE güvenlik sistemi ile, sizin ve sevdiklerinizin güvvenliğini bütün detaylardan önce tutar.

MERCEDES CLA

2020 Mercedes CLA, sportif bir otomobilin sahip olacağı bütün özellikleri bünyesinde bulundurarak size sunulmaktadır.

MERCEDES CLS COUPE

Şehrin kalabalığından sıkılanların nefes almasını sağlayacak olan model 2020 Mercedes CLS Coupe, ön tarafa eğilimli tasarımı ile fark yaratmaktadır

E SERİSİ

Mercedes-Benz E Serisi, akıllı sürüş desteği ile her türlü yolda konfor ve keyifinizi düşünmektedir.

Mercedes-Benz Sedan modellerinden olan Yeni C ve E serisine ek olarak, S serisi ve Mercedes-Mayback S-Serisi de sedan modellerdendir.

MERCEDES AMG SERİSİ

Mercedes Coupe, AMG tasarım konsepti ile tasarlanmıştır. Sahip olduğu Dynamic body control, energızıng konfor paketi ile size konforlu ve keyifli yolculuklar sunar.

Coupe serisinde; E-Serisi Coupe, Yeni CLS, Yeni S-Serisi Coupe, GLC Coupe ve GLE Coupe modelleri de bulunmaktadır.

MERCEDES S SERİSİ SEDAN

2020 Mercedes S Serisi Cabrio modeli zarif olan tasarımı ve segmentinde üstün bir konumda yer alması ile oldukça büyük bir prestije sahiptir.

MERCEDES S SERİSİ COUPE

2020 S-Serisi Coupé modelinin arka bölümü sizi kendine aşık edecek. Öne çıkan özellik: Yenilikçi OLED teknolojisine sahip yeni arka farlar.

MERCEDES S SERİSİ MAYBACH

Özel deri donanımdan ahşap süslemelere; daha iyisine ihtiyacınız yok. Bununla beraber şoför paketi arka bölümde oldukça geniş bir diz mesafesi imkanı da sunar.

MERCEDES SLC SERİSİ

2020 Mercedes SLC Serisi, açık tavan özelliği ile tüm duygularınızı hissetme özgürlüğünü vaad etmektedir.

MERCEDES SL Serisi

Mercedes SL Serisi modeli, en yenilikçi tasarım detaylarını mükemmel teknoloji ile birlikte harmanlamaktadır.

MERCEDES S SERİSİ SEDAN

2020 Mercedes S Serisi Sedan, zarif olan tasarımı ile sınıfında üstün bir konumda olmaktadır.

Ayrıca Mercedes-Benz modelleri arasında; Yeni C Serisi Cabriolet, E Serisi Cabriolet, Yeni S Serisi Cabriolet, SL Roadster, SLC Roadster modelleri de bulunmaktadır. Bu modellere ek olarak da SUV ailesinden, GLC,  GLS ve Yeni G Serisi'de Mercedes-Benz modellerindendir.