LC Hibrit Fuji Beyaz LC Hibrit Grafit Gri LC Hibrit Grafit Siyah LC Hibrit Gümüş LC Hibrit Kahverengi LC Hibrit Kırmızı LC Hibrit Koyu Mavi LC Hibrit Onyx Siyah LC Hibrit Sarı LC Hibrit Titanyum Gümüş
Lexus Lexus

LC Hibrit

min. ₺7,733,300
maks. ₺8,462,400
Otomatik Hibrit
Exclusive 500h Otomatik Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 172 L
Otomatik Hibrit
Sport 500h Otomatik Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 172 L
Otomatik Hibrit
Sport+ 500h Otomatik Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 172 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

LC Hibrit Exclusive 500h Otomatik Hybrid Otomatik, Hibrit, 3456 cc ,
LC Hibrit Sport 500h Otomatik Hybrid Otomatik, Hibrit, 3456 cc ,
LC Hibrit Sport+ 500h Otomatik Hybrid Otomatik, Hibrit, 3456 cc ,

galeri

LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit LC Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. LC Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Lexus LC Hibrit

Sizi baştan aşağı harekete geçirme gibi inanılmaz özelliğe sahip olan bir otomobil almak mümkün olsaydı bu yeni 2022 Lexus LC Hibrit modeli olurdu. Ödüllü LF-LC konseptini etkileyici bir seri üretim otomobil olarak karşımıza çıktı. Lexus LC Hibrit yalnızca sizi eşsiz estetikliği ile şaşırtacak bir 2+2 coupé modeli değildir. Aynı zamanda gerçekten olağanüstü bir sürüş deneyimi sunması için 4000'den fazla tasarımcı, mühendis ve teknisyenden oluşan bir ekip tarafından mükemmel bir hal almıştır.

Bu hibrit teknolojisi, sürücünün amacını anlayabilmek, rahat sürüş sağlamak, ya da süresiz enerji için özel geliştirilmiş bir yapay zekaya sahip bir modeldir. Bu sebeple bu hibrit model aklınızdakini okuyabilir.

Bu hibrit bizleri heyecanlandırıyor. 2’li güç kaynağı ile 3.5 litrelik V6 petrol motoruyla, ve birbiri ile harika şekilde çalışan 2li elektrikli motor sistemiyle 60mph hızına sadece 4.7 saniyede ulaşır. Bu nefes kesen performans elbette ki bizleri heyecanlandırıyor.

Yeni lüks Lexus LC Hibrit modelini geliştirdiğimizde her şeyi sizin için düşündü. Bu çekici gövdenin altındaki teknoloji ve mühendislikte de ödün vermeyi kabul etmeyen bir yol izledik. Tüm beklentileri aşacak şekilde dizayn edilen LC coupé, Lexus tarihinde yeni ve heyecan verici bir dönemin başlangıcına da işaret eder.

2017 yılında piyasaya sürüldüğünden beri otomotiv sektöründe tarzı ile efsane haline gelen yeni LC Limited Edition, LC Baş Tasarımcısı Tadao Mori ve Lexus renk ekibinden Keiko Shishido tarafından dizayn etmiştir. Tadao Mori şöyle diyor: "LC spor coupé'nin estetik güzelliğini klasik bir renk paleti ile bir araya getirerek daha seçkin, daha olgun bir tarz yaratmaya çalıştık. Ancak bunu yaparken aracın olağanüstü performansından ödün vermedik." Lexus modelini tam olarak bu şekilde ifade edebiliriz.

Araçbul.com, Lexus LC Hibrit fiyatlarının da olduğu fiyat listelerini titizlikle derleyerek sizlere sunmaktadır. Çünkü bilmektedir ki; bir otomobil aynı zamanda bütçe dostu olmalıdır. Ayrıca sitemiz, bu fiyat ve özellikleri kıyaslama imkanını da size vermektedir. Araçbul.com, sizinle hayalinizdeki otomobilin arasındaki mesafeyi kısaltmaktadır.

×