Puma Hibrit Blazer Mavi Puma Hibrit Dinamik Mavi Puma Hibrit Fantezi Gri Puma Hibrit frost beyaz Puma Hibrit Lucid Kırmızı Puma Hibrit Manyetik Gri Puma Hibrit Metalik Beyaz Puma Hibrit Metalik Gümüş Puma Hibrit Metalik Siyah Puma Hibrit Yarış Kırmızısı
Ford Ford

Puma Hibrit

min. ₺1,792,300
maks. ₺1,792,300
Otomatik Hafif Hibrit
ST-Line 1.0L EcoBoost 155 BG Hibrit
Bagaj Hacmi 1216 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Puma Hibrit ST-Line 1.0L EcoBoost 155 BG Hibrit Otomatik, Hafif Hibrit, 999 cc ,

galeri

Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit Puma Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Puma Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Ford Puma Hibrit

Ford Puma Hibrit, hybrid teknolojisi ve akıllı tasarımları ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Ford Puma Hibrit tercih edilen hybrid seçeneği ile hem daha kısa sürede hızlanıyor hem de yakıt tasarrufu sağlıyor. Cesur ve özgür ruhlu Ford Puma Hibrit’i siz de çok seveceksiniz. Ford Puma Hibrit önceki serilere göre daha kısa sürede hızlanmasına rağmen tam tersi olarak daha az enerji tüketiyor. Bu da yeni Ford Puma Hibrit’i diğer hbyritlerden ayrı bir yere koyuyor. EcoBoost hybrid özelliği ile çevreye de zarar vermiyor. Düşük emisyon sağlarken motor performansında da azalma olmaz. Benzersiz SUV tasarımı ve güçlü duruşu ile görenler bir daha bakıyor.

Ford Puma Hibrit seçilebilir sürüş modlarına sahip. İster şehir içi kullanın isterseniz de şehirlerarası fark etmez. Güçlü motoru, yüksek performansı ve dayanıklı gövdesi ile seyahat etmeyi zevke dönüştürür. Ford Puma Hibrit 7 ileri vitesli çift kavramalı şanzıman powershift, trafikte dur kalk yaparken kesintisiz sürüş keyfi sağlar. Ford Puma Hibrit iç tasarımda da şık ve detaylıdır. İç tasarımda kullanılan deri detaylar sadelik ve şıklığı ortaya çıkarır. Deri detaya ek olarak parlak detaylar da göze çarpar. Konfor açısından ön koltuklarda bel desteği bulunur. Opsiyonel olarak ise masaj fonksiyonu vardır. Ford Puma Hibrit’in ön konsolunda akıllı teknoloji sistemleri kullanıldı. Dijital gösterge paneli ile aracınıza dair her bilgiyi almanız mümkün. SYNC bilgi ve eğlence sistemleri ile araç içinde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Bagaj hacmi açısından da oldukça kullanışlı olan Ford Puma Hibrit alıcılarına depolama avantajı sağlıyor. Aracın ön kısmından arka kısmına kadar çekiciliği her detayda hissedebilirsiniz. Opsiyonel özellikler ve donanım paketleri Ford Puma Hibrit fiyat aralığını da etkiliyor. Satışa sunulan donanımlarından ziyade plus özellikleri olan diğer paketleri satın alarak hayalinizdeki Ford Puma Hibrit’e sahip olabilirsiniz.

Ford Puma Hibrit’in çok sayıda sürücü güvenlik önlemleri bulunuyor. Adaptif hız kontrol sistemi, çarpışma önleme yardımcısı, şerit takip sistemi, şerit hizalama sistemi ve acil durum manevra destek sistemi ile güvenliğinizi sağlar. Çarpışma önleme yardımcısı kameralar sayesinde yakındakileri algılar ve sizi çarpışmaya karşı uyarır. Güvenli bir araç tercih edenler için Ford Puma Hibrit iyi bir seçenektir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Ford Puma Hibrit ve Ford modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement