TOGG C-SUV Gemlik Mavisi TOGG C-SUV Kapadokya Beji TOGG C-SUV Kula Grisi TOGG C-SUV Oltu Siyahı TOGG C-SUV Pamukkale Beyazı TOGG C-SUV Anadolu Kırmızısı
TOGG TOGG

TOGG C-SUV

min. ₺1
maks. ₺1
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

galeri

TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV TOGG C-SUV

kullanıcı yorumları

  • MisafirTOGG C-SUV 31/03/2023 01:06

TOGG SUV 

Son yılların en çok merak edilen otomobillerin başında gelen TOGG, insan odaklı tasarımı ile adeta göz dolduruyor. Piyasaysa sürülecek olan ilk yerli otomobil markamızın SUV modelleri göze hitap etmesinin yanında kullanışlı olması ile de ön plana çıkıyor. Eğer sizde yerli marka meraklısı ve aynı zamanda kalite düşkünü iseniz 2022 TOGG SUV modelleri tam da size göre.

Yeni nesil elektrikli 4*4 400 BG, yeni nesil elektrikli 4*2 200 BG versiyonları ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan TOGG SUV, sahip olduğu dört çeker ve iki çeker sistemler ile kullanıcıların beklentilerini karşılamak için tasarlanmış. Otomatik vites olarak üretilen bu SUV araçlar kullanıcılarına sürüş kolaylığı ve güvenliği açısından ihtiyaç duyacakları tüm donanımları sunuyor.

D segmenti ile karşınıza çıkan bu araçta sürüş destek sistemleri açısından aradığınız birçok özelliği bulabileceksiniz. Özellikle hız sabitleme, hız sınırlama, start top özelliği, yokuş kalkış desteği, ESP denge kontrol sistemi, yorgunluk tespit sistemi, takip mesafesi koruma sistemi, şerit takip sistemi, diferansiyel sistemi çıkacağınız yolculuklarda sürüş konforunuzu arttırırken aynı zamanda güvenli sürüş için işinizi ciddi oranda kolaylaştırarak varmak isteyeceğiniz tüm yerlere kolay bir şekilde gitmenizi sağlayacaktır.       

Dış gövdesinin tasarımı ile bir özgüvenin yansıması olan TOGG SUV’da kullanılan krom dokunuşlar adeta gözler önüne seriyor. Gövde rengi kapı kolları, krom dokunuşlar ile tasarlanan kapı kolları, krom kaplı ön ızgara, tavan rayları, kademeli açılan kapılar, yan basamaklar, elmas görünümlü ön ızgara, kromajlı egzoz kaplama, otomatik açılan bagaj kapağı ve daha birçok özellikler ve dokunuşlar ile şıklığı yansıması olan bu araçta kendinizi özgür hissedeceksiniz. 

Isıtma soğutma sistemlerinden, LED ve aydınlatma tasarımlarına kadar daha birçok ayrıntısı olan araç geniş olması ile birlikte ortaya koyduğu motor gücü ile de varlığını sonuna kadar hissettiriyor. Yerli marka TOGG SUV fiyatı şimdilik bilinmiyor. Henüz üretim aşamasında olan bu araçta kullanılacak tasarımlar ile yapılacak kişiselleştirmeler aracın fiyatının tam anlamıyla ortaya çıkmasını sağlayacak.   

×