Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

SL

min. ₺8,534,000
maks. ₺15,604,000
Otomatik Benzinli
Performance AMG SL 43
Hızlanma 4.9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 480 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9.5 L 100 km'de
Motor Gücü 381 hp
Bagaj Hacmi 213 L
Otomatik Benzinli
Performance AMG SL 63 4MATIC+
Hızlanma 3.6 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 800 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 13.4 L 100 km'de
Motor Gücü 585 hp
Bagaj Hacmi 213 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

SL Performance AMG SL 43 Otomatik , Benzinli, 1991 cc ,
SL Performance AMG SL 63 4MATIC+ Otomatik , Benzinli, 3982 cc ,

galeri

SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL SL
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. SL hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz SL. En dolu paketinin fiyatı Performance AMG SL 63 4MATIC+ – ₺15,604,000 ve en boş paketi ise Performance AMG SL 43 -₺8,534,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Performance AMG SL 43 ₺8,534,000
    Performance AMG SL 63 4MATIC+ ₺15,604,000

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz SL 100 kilometrede ortalama 9.5 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz SL 213 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz SL Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz SL modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz SL sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz SL modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz SL sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz SL Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. SL hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes AMG SL

Mercedes AMG SL, tarihini onurlandırmanın gururunu yaşıyor. SL 43 için dört silindirli motora ve SL 63 4 MATIC+ için V8 motora sahip güçlü tahrik aksamı, birinci sınıf aerodinamik ve akıllı hafif yapısı verimli bir bütünlük oluşturmayı sağlar. Yeni Mercedes AMG SL’nin son derece modern yürüyen aksamı ile birlikte sportiflik ve konfor, benzersiz bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak sağlar.

2023 Mercedes AMG SL Gece Paketi ile ön ayırıcı, boyuna taşıyıcı kaplamalarındaki süs çıtası, ayna kapakları ve arka difüzördeki süsleme gibi seçilmiş dış mekan elemanları parlak siyah renkte tasarımını yapabilirsiniz. Bu tasarıma bir de karartılmış egzoz çıkış süslemeleri yapabilirsiniz. Böylelikle seçilen boya rengine göre sert kontrastlar veya akışkan geçişler ortaya çıkarmış olacaksınız.

Yeni Mercedes AMG SL, sizin SL'inize dönüşür çünkü MBUX fonksiyonları size ayak uydurur. "Hey Mercedes" deyin ve isteklerinizi söyleyin. Gösterge stilleri ve AMG'ye özgü içerikleri isterseniz kişileştirilebilirsiniz.

Araçbul.com, Mercedes AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit fiyatlarının da olduğu fiyat listelerini titizlikle derleyerek sizlere sunmaktadır. Çünkü bilmektedir ki; bir otomobil aynı zamanda bütçe dostu olmalıdır. Ayrıca sitemiz, bu fiyat ve özellikleri kıyaslama imkanını da size vermektedir. Araçbul.com, sizinle hayalinizdeki otomobilin arasındaki mesafeyi kısaltmaktadır.

Advertisement Advertisement