Jaguar Logo Jaguar

F-TYPE Convertible

min. ₺4,398,984
maks. ₺4,398,984
Otomatik Benzinli
R-DYNAMIC 2.0 P300
Hızlanma 5,7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 8,1 L 100 km'de
Motor Gücü 300 hp
Bagaj Hacmi 132 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

F-TYPE Convertible R-DYNAMIC 2.0 P300 Otomatik , Benzinli, 1997 cc ,

galeri

F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible F-TYPE Convertible
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Jaguar F-TYPE Convertible. En dolu paketinin fiyatı R-DYNAMIC 2.0 P300 – ₺4,398,984 ve en boş paketi ise R-DYNAMIC 2.0 P300 -₺4,398,984’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    R-DYNAMIC 2.0 P300 ₺4,398,984

1. Yakıt Tüketimi

Jaguar F-TYPE Convertible 100 kilometrede ortalama 8,1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Jaguar F-TYPE Convertible 132 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Jaguar F-TYPE Convertible Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Jaguar F-TYPE Convertible modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Jaguar F-TYPE Convertible sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Jaguar F-TYPE Convertible modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Jaguar F-TYPE Convertible sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Jaguar F-TYPE Convertible Yorumları

JAGUAR F-TYPE CONVERTIBLE

2022 Jaguar F-Type Convertible modeli, oldukça güçlü ve dinamik olan bir spor otomobil olmaktadır. Jaguar F-Type modeli, bu çevik yapısı ile birçok modele de ilham kaynağı olmuştur ve olmaktadır. Modelde oldukça gelişmiş bir motor olan, 300BG 4 silindirli 2,0 litre Turbocharged Ingenium Benzinli motor bulunmaktadır. Ayrıca güvenlik açısından birçok gelişmiş sürücü destek sistemi de otomobilin bünyesinde bulunmaktadır. Modelde bulunan LED farlar, geceleri dahi görünebilir niteliktedir. Işık huzmesinin genişliği ve derinliği ile gün ışığına yakın bir kalite elde edilmiş olacaktır. Coupe tavan seçeneklerine de sahip olan model, gerisini sizin zevkinize bırakmaktadır. Bu seçenekler ise; alüminyum tavan, sabit panoramik tavan ve karbon fiber tavan olmaktadır. Otomobilin tümü gibi güçlü ve hafif olan alüminyum tavan, renk ve stil açısından oldukça ideal olmaktadır. Sabit panoramik tavan ise, iç mekana ferah ve aydınlık bir ortam sunmaktadır. Karbon fiber tavan ise, güçlü ancak hafif bir çatı sağlamaktadır.

Jaguar F-Type Convertible iç mekan teknolojisi açısından birçok gelişmiş seçeneği otomobil severlere sunmaktadır. Bilişim ve eğlence sistemleri açısından zengin olan model, sürüşünüzü kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Modelde sezgisel sanal kumandalar mevcut olmaktadır. Sezgisel sanal kumandalar sayesinde model; navigasyon, müzik ve telefon gibi özellikleri tek bir hamla ile takip etmenizi sağşamaktadır. 8 inç dokunmatik ekran ile bu teknolojiyi size sunan sistem, sürücü destek donanımlarını da takip etmenize olanak vermektedir. Sürücü destek asistanlarından biri olan şerit terk uyarısı sistemi, uzun yolculuklarınızı oldukça güvenli bir hale getirmektedir. Sistem herhangi bir şerit ihlalini algıladığında size uyarı verecek, siz de bu sayede aracı şeride sokmakta geç kalmayacaksınızdır. Model kör nokta algılama sistemine de bünyesinde yer vermektedir. Bu sistem ile birlikte, kör noktanızda bulunan herhangi bir araç yada hareketli bir nesne radarlar sayesinde algılanacaktır. Daha sonra ise otomobiliniz sizi sesli bir şekilde uyaracaktır.

Araçbul.com, otomobilinizi seçme konusunda her türlü desteği size sunmaya hazır bulunmaktadır. Birçok marka ve model bilgisini bünyesinde bulunduran model, Jaguar F-Type Convertible fiyatları dahil olmak üzere birçok fiyat listesine de sisteminde yer vermektedir. Bu özellik ve fiyatları ise sadece bir tık ile kıyaslama şansını da sitemiz, sizlere sunmaktadır.