Renegade Hibrit Beyaz Renegade Hibrit Nane Yeşili Renegade Hibrit Buz Gri Renegade Hibrit Colorado Kırmızı Renegade Hibrit Grafit Gri Renegade Hibrit Granit Gri Renegade Hibrit Jetset Mavi Renegade Hibrit Karbon Siyahı Renegade Hibrit Omaha Turuncusu Renegade Hibrit Siyah Renegade Hibrit Kurşun Gri
Jeep Jeep

Renegade Hibrit

min. ₺1,849,250
maks. ₺2,049,250
Otomatik Hibrit
Longitude e-Hybrid 1.5 130HP
Bagaj Hacmi 351 L
Otomatik Hibrit
Limited e-Hybrid 1.5 130HP
Bagaj Hacmi 351 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Renegade Hibrit Longitude e-Hybrid 1.5 130HP Otomatik, Hibrit, ,
Renegade Hibrit Limited e-Hybrid 1.5 130HP Otomatik, Hibrit, ,

galeri

Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit Renegade Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Renegade Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Jeep Renegade Hibrit

Jeep Renegade Hibrit hybrid teknolojisinin getirdiği kolaylık sayesinde içten yanmalı motor ile elektrikli motoru bir arada sunar. Jeep Renegade Hibrit ön ve arka aksta bulunan 2 adet elektrikli motora sahiptir. Bunun yanında 1 adet de turbo benzinli motoru vardır. Elektrikli motorun doldurduğu batarya sayesinde tamamen elektrikli olarak da kullanıma imkan sağlar. Yüksek performans ve güç sağlayan bu araç karakteristik dış görünüme sahiptir. Tekerlek üzerinde ve ön tamponda kullanılan keskin gövde geçişleri araca güç katar. Ön kısımda kullanılan projeksiyon tip büyük gündüz farı ve sis farı kendinden emin görünüm sunar. Farlar ile birleşen ön ızgaralar ön tamponun neredeyse tamamını kaplar. Yenilenen bu seride araçla verilen şarj kablosu ve easyWallbox sayesinde evdeki prizde bile aracınızı şarj edebilirsiniz. easyWallbox olası elektrik kesintilerine karşı duyarlı olup şarj kapasitesini ona göre uyarlar. Jeep Renegade Hibrit easyWallbox’a bağlanarak daha kısa sürede şarj edilebilir. Şarj hafızası sayesinde daha önceki şarj bilgilerini de kaydeder.

Jeep Renegade Hibrit iç mekanında multimedya ekran bulunur. Uconnect navigasyon sistemi ve akıllı telefon bağlantı uygulamaları vardır. İşlevsel ve konforlu iç mekan sürüş sırasında yorulmadan araba kullanmanıza yardımcı olur. Bagaj kısmında bulunan bagaj lifleri işlevseldir. Bagaj hacmi yeterli olmakla birlikte artırılabilir şekilde tasarlanmıştır. Arka kısımda 2 tam ve 1 yarım koltuk bulunur. Ancak 3 kişinin kolayca oturacağı kadar geniştir. Jeep Renegade Hibrit fiyatı farklı donanım paketi ve opsiyonel özelliklere göre değişiklik gösterir. Opsiyonel özellikler kendi Jeep Renegade Hibrit’inizi tasarlamanıza yardımcı olur. Farklı gövde renkleri ve aksamları ekleyerek aracınızla yeni maceralara atılabilirsiniz.

Jeep Renegade Hibrit birçok yeniliğe ve yardımcı sürücü teknolojilerine sahiptir. Önden çarpma uyarı sistemi, çift bölgeli otomatik sunroof, kör nokta uyarı sistemi, şerit değiştirme ikaz sistemi, yorgunluk tespit sistemi, trafik işareti tanıma sistemi, elektronik park sistemi, geri görüş kamerası, ön ve arka park sensörleri ve anahtarsız giriş özellikleri ile öne çıkar. Güçlü bir yol tutuşu ve güvenli sürüş deneyimi yaşatan Jeep Renegade Hibrit ile sevdiklerinizle seyahatlere çıkabilirsiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Jeep Renegade Hibrit ve Jeep modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement