Ford Logo Ford

Fiesta

min. ₺481,700
maks. ₺481,700
Manuel Benzinli
Style 1.1Lt EcoBoost 75 PS 5 İleri Manuel Benzin Euro 6.2
Hızlanma 14..7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 105 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.3 L 100 km'de
Motor Gücü 75 hp
Bagaj Hacmi 292 L
ücretsiz teklif al

galeri

Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta Fiesta
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • MisafirFiesta 27/06/2020 11:29

  motoru çok güçlü fakat yokuşlu yollarda zorluyor biraz

  yanıtla

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Ford Fiesta. En dolu paketinin fiyatı Style 1.1Lt EcoBoost 75 PS 5 İleri Manuel Benzin Euro 6.2 – ₺481,700 ve en boş paketi ise Style 1.1Lt EcoBoost 75 PS 5 İleri Manuel Benzin Euro 6.2 -₺481,700’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Style 1.1Lt EcoBoost 75 PS 5 İleri Manuel Benzin Euro 6.2 ₺481,700

1. Yakıt Tüketimi

Ford Fiesta 100 kilometrede ortalama 5.3 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Ford Fiesta 292 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Ford Fiesta Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Ford Fiesta modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Ford Fiesta sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Ford Fiesta modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Ford Fiesta sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ford Fiesta Yorumları

 • MisafirFiesta 27/06/2020 11:29

  motoru çok güçlü fakat yokuşlu yollarda zorluyor biraz

  yanıtla

FORD FIESTA

Yeniden tasarlanarak siz otomobil severlerin beğenisine sunulan Ford Fiesta, birçok donanımı bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca model; Panaromik Cam Tavan, Otomatik Park Sistemi ve 8” dokunmatik ekranlı SYNC 3'e de sahiptir. B&O PLAY ile de sürüşleriniz daha keyifli hale gelecektir.

Araçbul.com aracılığı ile; 2022 Ford Fiesta fiyatlarına ulaşabilir, diğer Ford modelleri ile kıyaslamalar yapabilirsiniz.

Gelişmiş Güvenik Sistemleri

Ford Fiesta, siz ve sevdikleriniz için Güvenlik Sistemlerini en yeni teknolojilerle bir araya getirmiştir. Güvenliği birçok noktanın üstünde tutan Fiesta'nın Gelişmiş Güvenlik Sistemlerine, ''Acil Durum Yardımlı SYNC 3'' örnek verilebilir.

Ford Fiesta sahip olduğu Akıllı Sürüş Teknolojileri ile de yolculukları keyifli ve sürücü için kolay hale getirmektedir.  Otomatik Park Sistemi ile sizin park seçiminize en uygun yer bulunduktan sonra yapmanız gereken sadece sistemi çalışır hale getirip, ekrandaki komutları gerçekleştirmek. Sahip olduğu Elektronik Denge Programı (ESP)sayesinde, aracın fren mesafesini kısaltacak, fren diskleri ile fren pedalı arasındaki açıklığı kapatacaktır. Yokuş Kalkış Sistemi ile birlikte Fiesta, yokuşta otomobilinizin geriye kaymasının önleyecektir.  Ve otomobilin sizin kontrolünde olmasını sağlayacaktır.  Ayrıca Fiesta ile kolay manevra ve geri vites olanağınız da olacaktır.

Ford Fiesta, gelişmiş bir müzik sistemi olan B&O Play 'e sahiptir. Remium seviyedeki 675 watt'lık ses sistemi 10 hoparlörlü olup, sizin ve sevdiklerinizin keyifli yolculuklar geçirmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Ford Fiesta, size ve sevdiklerinize uzun yolculuklar için daha geniş alanlar sunmaktadır.  Artırılmış bagaj ve iç hacmi ile uzun yolculuklar, Fiesta ile daha konforlu.

Ayrıca Fiesta, Ford anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemine de sahiptir. Araçbul sayesinde; Ford Fiesta'nın serilerine de ulaşmanız mümkündür. Eşsiz altıgen tasarımlı koltukları ile Vıgnale, size özel bir iç mekan hissi yaratmaktadır. Ford Vignale, lüks ve konforu bir araya getirmiştir.

Fiesta Titanium, yüksek sürüş keyfi ve Fiesta konforunu bir araya getirmiştir.Ford Performance detaylarını üzerinde taşıyan ST-Line, size spor ve lüksü aynı anda yaşatacaktır. Fiesta Trend ve  Fiesta ST'de Fiesta Modeli'nin serileri arasında yer almaktadır. Ford Fiesta serisinde ise Fiesta Active olacaktır.