Mustang Mach-E Metalik Buhar Mavisi Mustang Mach-E Grabber Mavi Metalik Mustang Mach-E Metalik Hızlı Kırmızı Mustang Mach-E Kömürleşmiş Metalik Gri Mustang Mach-E Mutlak Siyah Mustang Mach-E Platin Beyazı Mustang Mach-E Siber Turuncu Mustang Mach-E Metalik Uzay Beyazı
Ford Ford

Mustang Mach-E

min. ₺3,780,400
maks. ₺4,162,500
Otomatik Elektrikli
Standart Range RWD 70 kWh (269 BG)
Ortalama Yakıt Tüketimi 17.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 322 L
Otomatik Elektrikli
Standart Range AWD 70 kWh (269 BG)
Ortalama Yakıt Tüketimi 19.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 322 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Mustang Mach-E Standart Range RWD 70 kWh (269 BG) Otomatik, Elektrikli, ,
Mustang Mach-E Standart Range AWD 70 kWh (269 BG) Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E Mustang Mach-E

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Mustang Mach-E hakkında sen ne düşünüyorsun?

Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E, elektrikle birleşebilen ve aynı zamanda sportiflik sunabilen nadir araçlardan biri.

Aracın görünümü oldukça şık ve 8 farklı renk seçeneği sunarak herkesin kendi zevkine göre aracını tasarlamasına olanak tanır, böylece keyifli bir sürüş deneyimi yaşanabilir.

Ford Mustang Mach-E, SUV yapısı sayesinde hem topraklı yollarda hem uzun yolculuklarda hem de şehir içinde rahat bir sürüş ve yolculuk deneyimi sunar. Ayrıca donanımıyla birlikte güvenli bir ulaşım sağlar. Aracın SUV olması da tabi ki iç mekanı da daha geniş ve rahat bir kapsam sağlıyor içerdeki herkes konforlu bir yolculuk deneyimi rahatça yaşaya biliyor.

Araç elektrikli olmasıyla birlikte, şarj süresi, menzil ve maksimum hız gibi önemli özellikler pek çok kişinin merak ettiği konular arasında. Mach-E, 440 km'ye kadar yol kat edebilir ve maksimum 180 km/sa hıza ulaşabilir. Bataryaları normal şarjda 5 saat 7 dakikada tam dolar, hızlı şarjla ise bu süre 38 dakikaya kadar kısalır ve araç tamamen şarj olur.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Ford Mustang Mach-E ve Ford modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement