BMW Logo BMW

4 Serisi Cabrio

min. ₺5,579,500
maks. ₺5,579,500
Otomatik Benzinli
M Sport 430i xDrive 2.0 258 BG
Hızlanma 6.2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.8 L 100 km'de
Motor Gücü 258 hp
Bagaj Hacmi 300 L
ücretsiz teklif al

galeri

4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio 4 Serisi Cabrio
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 4 Serisi Cabrio hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri BMW 4 Serisi Cabrio. En dolu paketinin fiyatı M Sport 430i xDrive 2.0 258 BG – ₺5,579,500 ve en boş paketi ise M Sport 430i xDrive 2.0 258 BG -₺5,579,500’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    M Sport 430i xDrive 2.0 258 BG ₺5,579,500

1. Yakıt Tüketimi

BMW 4 Serisi Cabrio 100 kilometrede ortalama 6.8 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

BMW 4 Serisi Cabrio 300 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "BMW 4 Serisi Cabrio Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. BMW 4 Serisi Cabrio modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için BMW 4 Serisi Cabrio sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

BMW 4 Serisi Cabrio modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için BMW 4 Serisi Cabrio sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

BMW 4 Serisi Cabrio Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 4 Serisi Cabrio hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 4 Serisi Cabrio

Sportifliğin şıklıkla birleştiği model BMW 4 Serisi Cabrio özgün bir tasarıma sahiptir. Yol tutuşu, sürücü dinamikleri ve güvenlik önlemleri sürüş keyfini üst seviyelere çıkarıyor.

BMW severlerin karşı koyamayacağı model ve renklerden biridir. Otomobilin tasarımında gövde renginden krom çıtalarına kadar sportiflik ve şıklık devam eder. Tekerlekleri ve jantları ile etkileyici bir görünüme sahiptir. BMW 4 Serisi Cabrio tavan kısmında yeniliğin öncüsü olabilir. Estetik ve şık görünen softtop otomobillerden olup tavan kısmına yenilikçi eklemeler yapılmıştır. Hard tavanın işlevi ve geliştirilen teknik standartlar aracın işlevselliğini öne çıkarıyor. Kumaş tavan ile sportiflik vurgusu bu bölümü daha havalı bir hale getirdi. Softtop tavanda ağırlık merkezinde düzenlemeler yapıldı ve tavanın hafifliği için iyileştirmelere gidildi. Elektrikli açılır tavan siz hareket halindeyken belli bir hızda bile kolayca açılıp kapanabilir. İçerideki seslerin dışarıya çıkmasının engellenmesi ve ısı yalıtımı da unutulmadı.

Sportif yol tutuşuna sahip BMW 4 Serisi Cabrio sürüş dinamikleri açısından da oldukça etkileyicidir. Seyahat ederken konfor ve gücü sonuna kadar hissedeceğiniz BMW TwinPower Turbo motorlar ile her türlü zorluğa meydan okuyabilirsiniz. Otomobiliniz çeviklik açısından da birçok marka ve modele fark atacak donanımlara sahiptir. Uyumlu süspansiyon bileşenleri ile BMW 4 Serisi Cabrio modeli zorlukların üstesinden kolayca gelecektir.

Yoldayken gösterge panelini daha net görmeniz için yeni yazı tasarımı kullanıldı. Devir sayacının bulunduğu kısımda düzenlemeler yapıldı. Bu kısımda artık daha fazla alan bulunuyor. Dinamik görünümlü merkez konsolu sürücülere sportiflikle birlikte şıklığı da sunuyor. İç tasarımı otomobilin gövde rengi ile etkileyici bir uyum içinde bulunuyor. Araç koltukları lüksü hissedeceğiniz yere dönüşüyor. BMW 4 Serisi Cabrio sürücü odaklı tasarıma sahip olup iç kısımlarda küçük depolama bölmeleri unutulmamıştır. Yolların tozunu attıracak BMW 4 Serisi Cabrio fiyatı otomobil özellikleri düşünüldüğünde oldukça caziptir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 4 Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

 

Advertisement